Šiandien prasideda vakcinacijos turas Tauragės rajone

Dalintis:

Tęsiant vakcinavimą nuo koronaviruso, nuspręsta vakciną nuvežti į tolimiausius rajono kampelius. Antradienį bus skiepijama Dauglaukyje ir Kunigiškiuose. Grafikas sudarytas iki pat rugpjūčio 12 dienos.

Tauragės rajono savivaldybė skelbia pradedanti vakcinacijos nuo koronaviruso turą po Tauragės rajoną. Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) darbuotojai veš „Pfizer“ vakciną į atokiausius rajono kaimus ir siūlys vakcinuotis – šiandien prasidedanti akcija vyks iki rugpjūčio 12 dienos. Taip pat pasiskiepijusiems bus nuvežta ir antroji vakcinos dozė.

– Yra paviešintas grafikas, kada į kokį kaimą užsuks medicinos darbuotojai. Nacionalinis kraujo centras (NKC) vakcinuoja tik „Janssen“ vakcina. O mes jos gauname nedaug – visą išskiepijame. Todėl vežame žmonėms „Pfizer“ vakciną, – sakė Tauragės PSPC direktorius Donatas Petrošius. – Visi nori pasiskiepyti greitai, viena doze. Sunku pasakyti, kodėl taip. Juk „Pfizer“ galima kad ir šiandien Tauragės bendruomenių namuose pasiskiepyti – laisvų laikų dar yra, tereikia žmonių.

Tauragės PSPC vadovas prisiminė NKC vykdytą skiepijimo akciją ir stebėjosi žmonių noru laukti ilgoje eilėje, kai yra galimybė greitai, be ilgo laukimo vakcinuotis kita vakcina.

– Čia apsisprendimo dalykas, – svarstė D.Petrošius.

Paklaustas apie būsimą revakcinaciją, kuri bus būtina turo metu vakcinuotiems žmonėms, D.Petrošius sakė, kad bus planuojamas grafikas, kai ateis revakcinacijos laikas.

– Techniškai viską išsprendėme. Darbuotojai vešis kompiuterius, šaltkrepšius su šaldymo elementais. Bus kaimuose tik po porą valandų. Planuojame vežtis po 100 dozių vakcinos ir šiandien paaiškės, koks iš viso yra poreikis, – tvirtino Tauragės PSPC vadovas.

Tauragės rajono savivaldybės skelbiamas vakcinavimo turo Tauragės rajone grafikas:

Liepos 27 d.
12 – 14 val. Daugalaukio medicinos punktas. Tvenkinio g. 9.
15 – 17 val. Kunigiškių medicinos punktas Kunigiškių g. 6.

Liepos 29 d.
10 -11 val. Vizbarų medicinos punktas Veringos g. 9.
12 – 14 val. Sartininkų medicinos punktas Pieninės g. 28.
15 – 17 val. Žygaičių ambulatorija.

Liepos 30 d.
12 – 14 val. Pagramantis Piliakalnio g. 1.

Rugpjūčio 5 d.
10 – 13 val. Batakių seniūnijoje Ateities g. 18.

Rugpjūčio 12 d.
10 – 11 val. Lomių medicinos punktas Vilties g. 8.
11 – 12 val. Šakviečio medicinos punktas Mokyklos g. 4.
13 – 15 val. Mažonų medicinos punktas Tujų g. 13.

Iškilus klausimams gyventojai raginami skambinti telefonu 8 655 48 274.

Oficialiais Lietuvos statistikos departamento duomenimis, šiuo metu nuo koronaviruso jau paskiepyti 16 504 Tauragės rajono gyventojai, t.y. 44,2 proc. Vakar vakcinuoti 162 žmonės.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą