fbpx

Šilalėje padaugėjo užsikrėtimų

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje koronavirusu susirgo 2736 žmonės. Sergamumo rodiklis yra 1069 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Kaip ir visą savaitę, mažiausias sergamumas toliau laikosi Panevėžio rajone, o didžiausias Klaipėdos mieste.

Pranešama, kad laboratorijose koronavirusas diagnozuotas 24 Tauragės rajono gyventojams. Rajono sergamumo rodiklis siekia 1058 atvejus 100 tūkst. gyventojų. Iš viso šiuo metu koronavirusu serga 336 tauragiškiai.

Stebėtinas sergamumo šuolis pastebimas gretimame Šilalės rajone – praėjusią parą nustatyti 39 susirgimai pandeminio viruso sukelta liga. Jurbarko rajone vakar registruota 18 susirgimų, o Pagėgiuose naujų susirgimų šįkart nenustatyta.

Oficialiais statistikos departamento duomenimis, vakar Lietuvoje mirė 78 žmonės. Iš jų 15 – dėl koronaviruso. Jauniausias mirusysis priklausė 20–29 metų amžiaus grupei ir buvo nevakcinuotas. Iš 15 mirusiųjų nuo koronaviruso 6 buvo pilnai vakcinuoti ir priklausė senjorų amžiaus grupėms. Tauragės ir Šilalės rajonuose bei Pagėgių savivaldybėje mirčių nuo koronaviruso praėjusią parą išvengta. Tačiau mirė vienas Jurbarko rajono gyventojas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą