Siuntimas pas gydytoją specialistą galios dvigubai ilgiau

Dalintis:

Sveikatos apsaugos ministerija pranešė prailginanti laiką registruotis gydytojo specialisto konsultacijai, gavus šeimos gydytojo siuntimą. Anksčiau šeimos gydytojo siuntimas galiojo mėnesį, nuo šiol – dvigubai ilgiau.

Pranešime spaudai Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skelbia, kad taip tikimasi sutaupyti šeimos gydytojų darbo laiką, kai pacientui nespėjus užsiregistruoti gydytojo specialisto konsultacijai, jiems tekdavo perrašinėti siuntimą. Taip pat sutaupomas ir paciento laikas, kai jam vėl tekdavo pakartotinai dėl tos pačios priežasties kreiptis į šeimos gydytoją.

Tai – ne vienintelis pakeitimas. Nuspręsta labiau įgalinti slaugytojus, kurie nuo šiol karantino laikotarpiu galės pratęsti gydytojo paskirtą gydymą receptiniais vaistais.

Pacientai raginami gydytojo specialisto konsultacijai registruotis per Išankstinę pacientų registracijos informacinę sistemą (IPR IS), kuri leidžia nuotoliniu būdu rezervuoti vizito laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete stebėti visų savo planuojamų bei įvykusių apsilankymų istoriją.

Pacientai taip pat gali jiems įprastu būdu užsiregistruoti atvykę į gydymo įstaigą arba telefonu, taip kaip daroma šiuo metu. Tačiau IPR IS padeda sukurti tolygų pacientų pasiskirstymą tarp gydymo įstaigų ir specialistų, o pacientai mato, koks yra realus gydytojų užimtumas ir gali rinktis tą įstaigą, kurioje pas gydytoją patekti bus galima greičiau.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą