Startavo internetinė vakcinacijos registracija

Dalintis:

Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro internetiniame portale jau skelbiama apie galimybę vakcinavimui registruotis internetu. Šios sveikatos priežiūros įstaigos vadovas Donatas Petrošius patikslino, kad registracija galima tik pagal skiepijamas amžiaus grupes. Jaunesni nei 45-erių metų asmenys ir norintieji pasiskiepyti „Vaxzevria“ vakcina ir toliau turės registruotis telefonu.

Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje Tauragės rajono savivaldybės gydytoja Rūta Stasytienė pristatė, kad ateinančią savaitę Tauragei bus skirta 810 „Pfizer“ ir 300 „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) vakcinų dozių. Pastarąja skiepyti apsispręsta jau nuo 18 metų amžiaus, nes kol kas vis dar mažai norinčiųjų skiepytis šia vakcina ir gausu jos likučių. Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktoriaus Donato Petrošiaus teigimu, net ir po to registracija vangi.

– Šiai dienai vis dar turime 470 dozių „Vaxzevria“. Nenoriai registruojasi, sulaukiame pavienių skambučių. Bet tai atriša rankas revakcinacijai šia vakcina, – sakė D.Petrošius.

Tauragės PSPC internetiniame portale skelbiama apie galimybę vakcinacijai registruotis internetu per Elektroninius valdžios vartus. D.Petrošius patikslino, kad vyresnio amžiaus žmones galės užregistruoti jų vaikai.

– Skiepui „Pfizer“ vakcina galima registruotis nuo 55-erių metų ir sergantiems lėtinėmis ligomis. Sistemai davėme talonus gegužės 19-ai dienai. Turėtų leisti registruotis ir skiepui „Vaxzevria“ vakcina gegužės 17 dieną nuo 45-erių metų. Registruodamiesi pacientai gali nematyti talonų, gali tekti tikrinti konkrečią dieną, – sakė Tauragės PSPC vadovas.

Paklaustas, kada galima tikėtis masinės registracijos vakcinacijai nuo koronaviruso ir galimybės rinktis norimą vakciną, D.Petrošius sakė, kad to galima tikėtis vasarą. Visgi viskas priklauso nuo vakcinų siuntų, pasiekiančių Lietuvą ir vėliau paskirstomų savivaldybėms.

Į visus vakcinacijos centrus registruotis galima vienoje platformoje vakcina.myhybridlab.com. Taip pat registruotis vakcinavimui galima Karštąja koronaviruso linija – tel. 1808.

Tauragės rajono savivaldybėje „Vaxzevria“ vakcina skiepijami 18 metų amžiaus sulaukę žmonės. Jie registruotis vakcinavimui gali tel. 8 614 29 127 ir 8 682 72 925.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą