Susirgimų koronavirusu daugėja dešimtimis

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje koronavirusu susirgo 1806 gyventojai. Sergamumo indeksas yra 673 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumas yra Panevėžio rajone, o didžiausias – Telšių rajone.

Šalyje nuo šio susirgimo mirė 19 žmonių.

Gerokai padidėjo sergamumas Tauragės rajone. Trečiadienį šalies laboratorijose ištyrus Tauragės rajono gyventojų mėginius, nustatyti net 33 susirgimo atvejai. Rajono sergamumo rodiklis padidėjo iki 603 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Skelbiama, kad šiuo metu koronavirusu serga 203 Tauragės rajono gyventojai.

Pranešama, kad vienas Tauragės rajono gyventojas nuo koronaviruso vakar mirė.

Taip pat didėja sergamumas ir aplinkinėse savivaldybėse. Statistikos departamento duomenimis, Pagėgių savivaldybėje fiksuotas 21 naujas susirgimas, Jurbarko rajone – susirgo 18, o Šilalės rajone – 20 susirgimų koronavirusu. Pranešama, kad Tauragės apskrityje buvo dar dvi mirtys nuo koronaviruso – vienas mirusysis buvo Šilalės rajono gyventojas, kitas – Jurbarko rajono.

Tauragės rajono savivaldybė pranešama, kad jau pradėtos formuoti mobiliosios medikų komandos. Planuojama, kad jos vyks pas koronavirusu susirgusius pacientus į namus. Plačiau apie tai skaitykite penktadienio „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą