Tauragei padidintas vakcinų kiekis

Dalintis:

Kitą savaitę turėtų paspartėti Tauragės rajono gyventojų vakcinavimo procesas. Tauragei skirtos 2334 vakcinos nuo COVID-19 dozės.

Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Donatas Petrošius pasidžiaugė, kad pradėjus vis jaunesnių žmonių vakcinaciją Tauragei didinami ir vakcinų kiekiai. Pasak D.Petrošiaus, kol kas dar neaišku, kurią dieną vakcinos pasieks Tauragę, bet gyventojai jau dabar raginami internetinėje platformoje registruotis pirmajam skiepui, o tie, kurie pasiskiepiję „Vaxzevria“ vakcina ir nori antrąjį skiepą gauti anksčiau nei po 12 savaičių, turėtų registruotis telefonais 8 614 29 127 ir 8 682 72 925.

– Tauragiškiai bent jau kol kas registruojasi vangiai. Dauguma laukia „Pfizer“ vakcinos. Kitą savaitę tikrai galėsime pasiūlyti didesnius jos kiekius, tikimės, kad suaktyvės ir registracija, – viliasi poliklinikos vadovas.

Donatas Petrošius pastebėjo, kad padaugėjus susirgimų koronavirusine infekcija Tauragėje, vis daugiau gyventojų kreipiasi į karščiavimo kliniką.

– Skiepai kol kas yra vienintelis kelias išvengti sunkios ligos formos. Vasarą daugiau bendraujame vieni su kitais, dažniau susitinkame, rizika užsikrėsti taip pat didėja, – sakė pašnekovas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą