Tauragėje – dar 6 koronaviruso atvejai

Dalintis:

Vakar nuo koronaviruso vakcinuoti beveik 400 tauragiškių. Skelbiama, kad statistiškai Tauragės rajone koronavirusu serga 81 žmogus, o Lietuvos savivaldybių spalviniame žemėlapyje – tik viena juoda savivaldybė.

Trečiadienį Tauragės rajone nustatyti 6 susirgimai koronavirusu. Rajono sergamumo rodiklis yra 185 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

Skelbiama, kad nuo pandemijos pradžios koronavirusas diagnozuotas 2765 tauragiškiams.

Statistikos departamento duomenimis, vakar nuo koronaviruso vakcinuoti 395 Tauragės rajono gyventojai. Iš jų 184 – pirmąja vakcinos doze. Pagal vakcinavimą Tauragės rajonas yra 16-oje vietoje nuo galo iš visų savivaldybių.

Šilalėje birželio 2-ąją nustatytas 1 susirgimas koronavirusine infekcija. Vienas susirgimas nustatytas ir Jurbarko rajone. Pagėgių savivaldybėje vakar diagnozuoti 2 susirgimai koronavirusu.

Trečiadienį Lietuvoje nustatyti 339 koronaviruso atvejai. Šalies sergamumo rodiklis yra 244 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

Mažiausias sergamumas ir toliau išlieka Neringos savivaldybėje, o didžiausias – Molėtų rajone (450 atvejų 100 tūkst. gyventojų), kuris spalviniame savivaldybių žemėlapyje liko juodos spalvos. Tauragės rajonas pagal sergamumo indeksą yra 29-oje vietoje.

Pranešama, kad praėjusią parą nuo koronaviruso mirė 5 žmonės.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą