fbpx

Tauragėje – dar viena mirtis nuo koronaviruso

Dalintis:

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras skelbia, kad per sekmadienį koronavirusas konstatuotas 15-ai Tauragės rajono gyventojų. Vienas susirgusysis mirė.

Pranešama, kad miręs žmogus priklausė 70-80 metų amžiaus grupei ir buvo gydomas Tauragės ligoninėje.

Iš 15-os užsikrėtusių, 12 užsikrėtimo atvejų specialistai nespėjo išsiaiškinti. Du nauji susirgimai priskiriami šeiminiams atvejams. Taip pat koronavirusas diagnozuotas Jovarų pagrindinės mokyklos moksleivei, kuri buvo izoliuota su visa priešmokyklinio ugdymo grupe po to, kai susirgimas nustatytas mokytojai.

Tarp susirgusiųjų 7 yra vyrai ir 8 moterys. Teigiamų tyrimų dalis siekia 20 proc. Šiuo metu Tauragės rajone 549 žmonės serga, o pasveikusiųjų gretose – 487 žmonės. Taip pat pranešama, jog mirčių jau 20.

Visoje Tauragės apskrityje vakar nustatyta 19 koronaviruso atvejų. Po vieną atvejį – Šilalės rajone ir Pagėgių savivaldybėje, du atvejai – Jurbarko rajone.

Per vakar dieną šalyje koronavirusas diagnozuotas 1386 žmonėms. Iš jų 619 yra vyrai ir 760 – moterys.

Kaip praneša Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Tauragės departamentas, šeštadienį koronavirusas nustatytas dviem Tauragės ligoninės darbuotojams. Taip pat susirgo vienas žmogus, dirbantis Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centre esančioje „Antėja“ laboratorijoje.

Didžiausias sergamumas vis dar Kėdainių rajone. Savivaldybių lentelėje Tauragės rajonas šiuo metu yra 20-tas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą