Tauragėje mirė COVID–19 sirgęs žmogus

Dalintis:

Trečiadienį Tauragėje po 3 savaičių pertraukos užfiksuota mirtis nuo COVID–19. Statistikos departamento duomenimis, mirė 70–ies sulaukęs rajono gyventojas. Paskutinis mirties nuo koronaviruso faktas rajone fiksuotas liepos 5–ąją.

Susirgusiųjų COVID–19 skaičius Lietuvoje auga kasdien. Vakar nustatyti 193 nauji ligos atvejai ir viena mirtis.  Tauragėje susirgo du jauni gyventojai. Epidemiologai jau buvo perspėję, jog virusas vasarą vis daugiau plis jaunų, būriuotis nevengiančių žmonių tarpe. Vakar susirgę tauragiškiai priklausė 20-30 metų amžiaus grupei.

Vyriausybė jau kitą savaitę spręs ar vakcinuotis nenorintys asmenys turėtų patys susimokėti už jiems atliekamus testus. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pabrėžė, jog ateityje pasiskiepijusiems ir skiepų vengiantiems gyventojams turėtų galioti skirtingi apribojimai. Vakcinuotis nenorintys, bet kontaktines paslaugas teikiantys gyventojai turi galimybę nuolat testuotis. Kol kas už jų testus moka valstybė. Bus svarstoma ar ir toliau tęsti šią paslaugą. Pasak premjerės Ingridos Šimonytės, testavimas valstybei kainuoja daugiau nei skiepai. Vakar rajone paskiepyti 125 gyventojai. Lietuvoje jau 5 savivaldybės peržengė raudonąjį sergamumo slenkstį. Prie Klaipėdos, Rietavo ir Šilutės prisijungė Palanga ir Kretinga.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą