Tauragėje registruotas dešimtas COVID-19 atvejis

Dalintis:

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) praneša apie dešimtą koronaviruso atvejį Tauragėje – susirgo koronavirusu apsikrėtusio Registrų centro darbuotojo šeimos narys.

Apie naują atvejį pranešta sekmadienį. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyresnioji specialistė Jolanta Norbutienė patvirtino, kad susirgimas susijęs su devintuoju atveju, kai užkratas konstatuotas Tauragės Registrų centro darbuotojui.

– Informaciją apie susirgimą gavome penktadienį. Šis žmogus šventėje Vilniuje nedalyvavo. Tai labai didelės rizikos asmuo, nes yra vyresnis nei 80 metų, – sakė J.Norbutienė, patikindama, kad kol kas asmuo viruso simptomų nejaučia.

Saugodama privačius asmens duomenis, specialistė teatskleidė, kad po šventės Vilniuje Tauragėn atvyko du šios šventės dalyviai. Vienas jų aplankė senyvo amžiaus artimuosius. Po to, kai paaiškėjo, kad šventė tapo COVID-19 židiniu, Tauragėje gyvenanti senjorų pora buvo nustatyti kaip artimą kontaktą su galimai sergančiais asmenimis turėję žmonės, jiems rekomenduota atlikti COVID-19 nustatymo tyrimą. Vienam jų penktadienį ir diagnozuotas susirgimas koronavirusu.

– Dar šiandien su sergančiuoju kalbėjausi. Jaučiasi gerai, sąžiningai būna namuose, yra prižiūrimas šeimos gydytojo ir informuotas, kad vos pasijustų blogiau, kreiptųsi telefonu 112, – vakar sakė J.Norbutienė.

Susirgusysis su sutuoktiniu gyvena daugiabučiame name. Pirmadienį NVSC vyresnioji specialistė patikslino, kad apie susirgimą informuota savivaldybė, kuri turėtų įpareigoti Tauragės butų ūkį dezinfekuoti namo laiptinę.

Primename, kad po to, kai virusas buvo nustatytas Tauragės Registrų centro darbuotojui, buvo izoliuoti 11 jo kolegų, su apsikrėtusiuoju turėjusių artimą kontaktą. Kol kas nė vienam jų liga nenustatyta, o vakar dalis darbuotojų jau grįžo į darbą pasibaigus saviizoliacijos terminui.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą