Tauragės ligoninėje gimė koronavirusu sergantis naujagimis

Dalintis:

Trečiadienį koronavirusas nustatytas 33 rajono gyventojams, vienas žmogus mirė. Ligoninėje sustabdytas Akušerijos ir ginekologijos skyriaus darbas.

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Danas Masiulionis patvirtino, kad net antrosios koronaviruso bangos metu į ligoninę nebuvo guldoma tiek daug pacientų.

– Šią savaitę buvo viena kritinė diena. Per parą į kovidinį skyrių paguldėme 12 pacientų. Šiuo metu ligoninėje gydomi 44 gyventojai, 5 – reanimacijoje, jų būklė sunki. Vienam pacientui taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, – ketvirtadienio rytą sakė D.Masiulionis.

Gydytojas patvirtino, kad laikinai apribota Akušerijos ir ginekologijos skyriaus veikla.

– Šiuo metu yra trys kovidiniai skyriai. Akušerijos ir ginekologijos skyrių turėjome laikinai uždaryti, nes atvyko dvi COVID-19 sergančios gimdyvės. Gimė koronavirusu sergantis kūdikis. Kai pacientai pasveiks ir išvyks į namus, skyrius bus dezinfekuojamas ir jo veikla atnaujinama, – informavo direktoriaus pavaduotojas.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pasirašė įsakymą, kuriuo įpareigoja savivaldybes suformuoti mobiliąsias medikų brigadas, vyksiančias pas koronavirusu sergančius pacientus į namus. Pasak savivaldybės gydytojos Rūtos Stasytienės, tokios komandos Tauragėje jau formuojamos.

– Į namus atvykę medikai vietoje spręs, ar sergantiesiems būtina hospitalizacija, – sakė ligoninės direktorius Liutauras Indriuška.

Mobiliosios komandos formuojamos iš Pirminės sveikatos priežiūros centro medikų.

Statistikos departamento duomenimis, ketvirtadienį Tauragės rajone koronavirusu sirgo 203 gyventojai, nuo pandemijos pradžios mirė 100 žmonių. Registruota 10 protrūkių, iš kurių 5 ugdymo įstaigose. Ketvirtadienio ryto duomenimis, izoliacijoje yra 6 klasių moksleiviai, serga 30 moksleivių, 17 švietimo darbuotojų.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą