Tauragės ligoninėje gydytas COVID-19 sergantis pacientas

Dalintis:

Savaitgalį Tauragės rajone nustatytas vienas COVID-19 ligos atvejis. Dar trys  Tauragės apskričiai priskiriami sergantieji gyvena Jurbarke ir vienas – Šilalėje.

Šilalėje susirgęs garbingo amžiaus vyras, priklausantis 80–90 metų kategorijai, dėl gretutinių ligų buvo atvežtas į Tauragės ligoninės Priėmimo, o vėliau paguldytas į Reanimacijos skyrių. Tik atlikus COVID-19 testą jam nustatytas koronavirusas ir pacientas pervežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

– Savaitgalį atlikome epidemiologinį tyrimą, tyrėme kontaktus. Mano žiniomis, ligoninės skyriai dezinfekuoti ir jų darbas sutrikęs nebuvo, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento epidemiologė Jolanta Norbutienė.

Savaitgalį susirgo ir vienas Tauragės rajono gyventojas, priklausantis 50–60 metų amžiaus kategorijai.

– Visiškai neaiškios šio žmogaus užsikrėtimo aplinkybės. Jis nejautė klinikinių simptomų, ilgai turėjo nedarbingumo pažymėjimą. Nuvykęs ortopedo-traumatologo konsultacijai į Klaipėdos universitetinę ligoninę, prieš planinę operaciją turėjo atlikti COVID-19 testą. Gautas rezultatas – teigiamas. Pacientas dviem savaitėms grįžo sveikti ir izoliuotis namuose, – sakė gydytoja epidemiologė.

Išskirtinis praėjusio savaitgalio atvejis fiksuotas Jurbarko rajono gyventojai. Moteris gimdyti buvo išsiųsta į Raseinių ligoninę. Gautas teigiamas viruso testas. Mėginiai paimti ir gimusiam kūdikiui.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą