Tauragės rajone – 148 susirgimai ir 34 protrūkiai

Dalintis:

Lietuvos statistikos departamento lentelėse – vėl koronaviruso sergamumo antirekordai. Šalyje fiksuoti 12 294 susirgimai, o Tauragėje 148.

Kaip informuoja Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Tauragės departamento vadovė Gilma Masiulionienė, dar vakar Tauragės rajone buvo 35 koronaviruso židiniai, o šiandien – 34. Daugiausia protrūkių ugdymo įstaigose.

– Protrūkių yra visose Tauragės rajono ugdymo įstaigose. Iš viso rajone 34 protrūkiai, iš jų 85 proc. – būtent ugdymo įstaigose. Tik penki protrūkiai yra kitokiose įstaigose – viešajame sektoriuje, gamybos įmonėje, socialinės globos ir sveikatos priežiūros įstaigose, – pasakojo G.Masiulionienė.

Iš viso praėjusią parą Lietuvoje ir vėl nustatyta daugiau nei 12 tūkst. susirgimų. Sergamumo rodiklis pasiekė 4694 atvejus 100 tūkst. gyventojų. Didžiausias sergamumas yra Šiaulių, Vilniaus ir Kauno miestuose.

Tauragės rajone vakar nustatytas didžiausias iki šiol susirgimų skaičius – 148. Pranešama, kad šiuo metu Tauragės rajone koronavirusu serga 774 gyventojai.

Šilalės rajone vakar nustatyti 95 atvejai, Jurbarko rajone – 77, o Pagėgių savivaldybėje – 4 užsikrėtimo COVID-19 atvejai.

Remiantis oficialiais duomenimis, vakar iš viso Lietuvoje mirė 80 gyventojų. Iš jų 13 nuo koronaviruso. Du mirę nuo COVID-19 buvo pilnai vakcinuoti.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą