Tauragės rajone – 8 koronaviruso židiniai

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 2002 susirgimai koronaviru. Šalyje sergamumo rodiklis yra 899 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Tauragės rajone šiuo metu yra 8 aktyvūs susirgimo židiniai.

Mažiausias sergamumo rodiklis Neringos savivaldybėje, o didžiausias – Birštono savivaldybėje.

Skelbiama, kad vakar koronavirusas nustatytas 15-ai Tauragės rajono gyventojų. Sergamumo rodiklis yra 654 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Iš viso šiuo metu rajone koronavirusu serga 193 gyventojai.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Tauragės departamento vadovė Gilma Masiulionienė patikslino, kad šiuo metu rajone yra 8 aktyvūs koronaviruso židiniai.

– 5 yra ugdymo įstaigose, du viešajame sektoriuje ir vienas autoservise. Skaitlingiausias yra vienoje viešojo sektoriaus įstaigoje – 15 atvejų. Ugdymo įstaigose registruojami pavieniai atvejai, vidutiniškai po du susirgimus, – kalbėjo G.Masiulionienė.

Kaimyniniame Šilalės rajone fiksuoti 33 nauji susirgimai koronavirusu. Jurbarko rajone – 9, o Pagėgių savivaldybėje – vienas naujas atvejis.

Pranešama, kad iš viso Lietuvoje vakar mirė 74 gyventojai. Iš jų 14 – dėl koronaviruso. Statistiniai duomenys rodo, kad tarp mirusių nuo koronaviruso, trys buvo pilnai vakcinuoti.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą