Tauragiškius vakcinuos ir Nacionalinis kraujo centras

Dalintis:

Siekiant nuo koronaviruso paskiepyti kuo daugiau Lietuvos gyventojų, prie vakcinavimo proceso prisijungė ir Nacionalinis kraujo centras. Antradienį vakcinavimas vyks Tauragėje.

Liepos mėnesį Nacionalinis kraujo centras (NKC) prisijungė prie vakcinavimo skatinimo ir siunčia mobilias medikų grupes į įvairias Lietuvos vietas. Gyventojai skiepijami „Janssen“ vakcina, kurios reikia tik vienos dozės. O procedūra atliekama be registracijos. Paprastai kalbant, užtenka ateiti, pastovėti „gyvoje eilėje“ ir vakcinuotam toliau tvarkyti savo reikalus.

Skelbiama, kad tokiose akcijose pasiskiepyti gali bet kurie pilnametystės sulaukę asmenys, tačiau ypač raginami šia proga pasinaudoti vyresnio amžiaus senjorai.

Šią savaitę paskelbta, kad NKC specialistai atvyksta ir į Tauragę. Vakcinavimas vyks antradienį nuo 11 iki 16 val. pačioje miesto širdyje – Pilies aikštėje.

NKC informuoja, kad vakcinacijos metu kraujo donorystės akcijos nevyks – priėjusiems prie NKC palapinės bus teikiama tik skiepijimo nuo koronaviruso paslauga.

Remiantis naujausiais Statistikos departamento duomenimis, šiuo metu nuo koronaviruso vakcinuoti 15 514 Tauragės rajono gyventojai. Pagal vakcinavimo tempus Tauragės rajonas yra 15-oje vietoje nuo galo tarp kitų Lietuvos savivaldybių. Ketvirtadienį vakcinuoti 238 rajono gyventojai, iš kurių 206 vakcinuoti „Janssen“ vakcina.

NKC iniciatyvą įgyvendina Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Akcija organizuojama kartu su miestų ir rajonų savivaldybėmis. Sklandžiam jos įgyvendinimui talkina Caritas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą