Vakar nuo koronaviruso mirė du tauragiškiai

Dalintis:

Statistikos departamento duomenimis, vakar Lietuvoje koronavirusu užsikrėtė 1707 gyventojai. Tauragės rajone fiksuotas 21 susirgimas ir dvi mirtys.

Oficialiais statistikos departamento duomenimis, sergamumo koronavirusu rodiklis Lietuvoje šiuo metu yra 1097 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Tauragės rajone užregistravus 21 naują susirgimą, sergamumo rodiklis yra 796 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Pranešama, kad šiuo metu Tauragės rajone koronavirusu serga 245 gyventojai.

Pagėgių savivaldybėje registruoti 7 susirgimai, Šilalės rajone – 20, o Jurbarko rajone fiksuoti 8 susirgimai koronavirusine infekcija.

Statistikos departamentas informuoja, kad praėjusią parą Lietuvoje mirė 83 gyventojai. Iš jų 17 nuo koronaviruso. Oficialiais duomenimis, du mirusieji nuo koronaviruso buvo pilnai vakcinuoti, priklausė vyresnio amžiaus gyventojų grupei.

Taip pat informuojama, kad vakar nuo koronaviruso mirė 2 Tauragės rajono gyventojai. Patikslinti duomenys rodo, kad dar viena mirtis nuo šio susirgimo buvo trečiadienį (lapkričio 17-ąją). Iš viso nuo pandemijos pradžios koronavirusas nusinešė 128 tauragiškių gyvybes.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą