Virusas nesitraukia – tauragiškių miršta bene kasdien

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje koronavirusu susirgo 1948 gyventojai. Sergamumo rodiklis yra 720 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Tauragės rajone – dar viena mirtis.

Taip pat Statistikos departamento duomenimis, vakar iš viso mirė 79 žmonės, iš kurių 17 – nuo koronaviruso. 6 mirusieji buvo vyresni nei 70 metų amžiaus ir pilnai vakcinuoti.

Tauragės rajone vakar registruota 13 susirgimų pandeminiu virusu. Rajono sergamumo rodiklis yra 372 atvejai 100 tūkst. gyventojų, o šiuo metu oficialiai iš viso sergančiųjų yra 112.

Vakar koronavirusas nusinešė dar vieno tauragiškio gyvybę. Statistikos departamento duomenimis, iš viso rajonas neteko 155 gyventojų dėl šio susirgimo.

Tęsiamas vakcinavimas nuo koronaviruso. Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovas Donatas Petrošius „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad vaikų vakcinavimas vyksta vangiai ir, stengiantis nešvaistyti vakcinos, mažieji registruojami vakcinavimui pirmadieniais ir penktadieniais.

– Vakcinos buteliuke yra 10 dozių. Atidarius buteliuką, suvakcinuoti būtina per 12 valandų. Jei neužregistruojame tiek vaikų, tai likusias dozes reikia utilizuoti. Stengiamės nešvaistyti, – kalbėjo D.Petrošius, pridurdamas, kad suaugusiųjų vakcinavimas gerokai suaktyvėjo ir vien pirmadienį paskiepyti 240 žmonių. Dauguma jų – sustiprinančiąja doze.

Šilalės rajone nustatyta 18 naujų užsikrėtimo atvejų, Jurbarke – 8, o Pagėgiuose naujų susirgimų koronavirusu antradienį nenustatyta.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą