fbpx

Virusu užsikrėtė greitosios medikas

Dalintis:

Šiandien gauta informacija apie tai, kad nustatytas penktasis koronavirusu (COVID-19) užsikrėtęs asmuo Tauragės rajone. Šįkart viruso taikiniu tapo medikas.

Kaip visada, pirmasis informacija pasidalino rajono meras Dovydas Kaminskas. Jis pranešė, kad užsikrėtęs asmuo nebuvo išvykęs į užsienį. Tai leidžia manyti, jog užsikrėtusysis yra pirmasis atvejis, rodantis, kad prasidėjo vietinis viruso plitimas. Taip pat meras skelbia, kad užsikrėtęs asmuo neturėjo kontakto su grįžusiais iš užsienio.

Susirgimo simptomus medikė pajuto dar ketvirtadienį. O penktadienį jau buvo paimtas ėminys Tauragės mobiliajame tyrimų punkte. Tyrimo atsakymai sužinoti šiandien.

Skelbiama, jog susirgusi medikė gydoma ambulatoriškai. Su ja bendravę 6 asmenys informuoti apie privalomą saviizoliaciją. Jiems taip pat bus atlikti tyrimai.

Nors meras ir teigia, kad šįkart greitai gautas tyrimo atsakymas gali būti labai reikšmingas tolesniam viruso plitimui, kai kuriems vis dėlto tenka atsakymų laukti kur kas ilgiau. Jau rašėme, kad Sveikatos apsaugos ministras net sutrumpino kai kurių mobiliųjų tyrimų punktų darbo laiką, kad laboratorijos spėtų susidoroti su plūstančiais mėginiais.

Šiuo metu Tauragės rajone jau penki sergantieji koronavirusu. Visi susirgimai paaiškėjo paėmus ėminius tyrimams mobiliajame tyrimų punkte. Tauragės rajono savivaldybė skelbia, jog asmenys jaučiasi gerai ir visi yra gydomi ambulatoriškai.

Lietuvoje sergančių koronavirusu skaičius artėja prie 800. Virusas šalyje nusinešė 9 gyvybes.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą