Vis daugiau tėvų pritaria vaikų testavimui

Dalintis:

Praėjusią savaitę Tauragėje nuo koronaviruso ir šios infekcinės ligos sukeltų komplikacijų mirė 4 rajono gyventojai, virusu užsikrėtė 146 tauragiškiai. Vakar dienos duomenimis, šalyje liko tik dvi į juodąją zoną nepatenkančios savivaldybės.

Mažiausiai sergančiųjų fiksuojama Panevėžio ir Ignalinos rajono savivaldybėse, o prasčiausia padėtis Klaipėdos mieste ir rajone. Visos Lietuvos mastu pagal sergančiųjų koronavirusu skaičių Tauragės rajonas yra 33 vietoje. Sergančiųjų skaičius, tenkantis 100 tūkst. gyventojų, iš aplinkinių rajonų mažesnis tik Pagėgiuose.

Statistikos departamentas skelbia apie 15 aktyvių židinių Tauragės rajone. Net aštuoni jų – švietimo įstaigose. Pasak Martyno Mažvydo progimnazijos direktoriaus Remigijaus Masteikos, vien savaitgalį koronavirusu susirgo trys moksleiviai.

– Situacija keičiasi kasdien. Izoliacijoje klasių neturime, daug tėvų davė sutikimus vaikų testavimui, todėl dabar izoliuojasi tik pavieniai moksleiviai. Pirmadienį ryte tokių buvo 20. Ne visi jų serga, kiti turėjo artimą kontaktą su sergančiais ir privalo izoliuotis. Norėtųsi, kad situacija būtų geresnė, bet šiuo metu nieko negalime pakeisti, – sakė direktorius ir užtikrino, kad koronavirusu neserga progimnazijos pedagogai ir darbuotojai.

Praėjusią savaitę pirmą kartą šiais mokslo metais koronavirusu užsikrėtė ir Žygaičių gimnazijos bendruomenės nariai. Pasak direktorės pavaduotojos Jurgos Beitienės, susirgo pedagogė ir vienas moksleivis.

– Susirgusi mokytoja nekontaktavo su mokiniais ir klasių izoliuoti neturėjome. Darbas vyksta sklandžiai ir jokios panikos sužinojus apie užsikrėtimus nebuvo, – sakė pedagogė.

Statistikos departamento duomenimis, vienas koronaviruso židinys Tauragėje yra gydymo įstaigoje, keturi – gamybos įmonėse.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą