Lauksargiuose rastos Tilžės sūrio patikrinimo punkto Karaliaučiuje etiketės perduotos Tauragės krašto muziejui „Santaka“, restauruotos Šilutės Hugo Šojaus muziejuje.
Kaip praneša Šilutės Hugo Šojaus muziejus, etiketės buvo rastos buvusioje Lauksargių pieninėje. Lauksargiai (vok. Laukszargen) buvo bažnytkaimis ir valsčiaus centras Pagėgių apskrityje, 20 km į šiaurės rytus nuo Tilžės, 10 km į pietvakarius nuo Tauragės, Mažosios Lietuvos pasienyje.
Tilžės sūrių gamykla buvo įkurta 1840 m. Po penkerių metų, įsigijusi pieninę, Tilžės sūrių gamykla pagal šveicarų receptą bandė gaminti Ementalio ir Nessloff tipo sūrius. Bandymams nepavykus, Tilžės pieninėje buvo sukurtas originalus Tilžės sūris. Jis buvo gaminamas pagal Tilžės, Ragainės, Prūsų, Olandijos vietovių naminių sūrių receptus. Šis sūris (5 kg) išplito Rytų ir Vakarų Prūsijoje. Vėliau gamintojų ėmė daugėti ir Tilžės sūrinės savininkas įsteigė Tilžės sūrio gamintojų draugiją. 1926 m. padedant žemės ūkio rūmams Karaliaučiuje buvo įkurta Pienininkystės vystymo draugija, o 1928 m. Sausininkuose (Pakalnės apskrityje) – Tilžės sūrinės mokykla.
Tilžės sūriai buvo pripažinti pasauliniu mastu. Sūriai geležinkeliais ir laivais buvo gabenami į Berlyną, Hamburgą, Ruhro sritį.