fbpx

Taurų bendruomenė atsisveikino su vasara

Dalintis:

Praūžė Taurų kaimo bendruomenės šventė „Sveiks, kaimyne“. Susirinkusieji džiaugėsi spėję kartu pasibūti – kol dar renginių ir susibūrimų valdžia neuždraudė.

Šešiolika veiklos metų skaičiuojanti bendruomenė „Taurų žiburys“, jau tapo įprasta, draugėn kaimo bendruomenę suburia pirmąjį rugsėjo savaitgalį. Šįkart čia netrūko nei pramogų mažiesiems, nei dainų, nei šokių. Užklupus lietui vaikai su animatore Rasa keliavo į kultūros namų salę, o vyresnieji traukė skėčius ir lingavo pagal Lauksargių kapelos melodijas. Organizatoriai sušalusiems kaimynams virė arbatą, dalino karštą košę. Šventė baigėsi tik prieš vidurnaktį.

– Mes čia nuo senų laikų gyvenam, kaimynus pažįstam, jei nauji atsikrausto, pašnekinam, pro akis nepraleidžiam. Gražėja Taurai ir jaunėja, – sakė į šventę kiek pavėlavusi atėjusi Genovaitė.

Šiais metais tai jau ne pirmasis bendruomenės susitikimas. Vasarą aktyviausieji yrėsi baidarėmis, vaišinosi kugeliu.

Susirinkusiuosius sveikino ne tik svečiai iš Eičių ir Lauksargių, bet ir jaunoji Taurų dainininkė Urtė Jurevičiūtė. Mergina kaimynams dovanojo dvi dainas. Vakarą tauriškiai baigė dainuodami ir šokdami su muzikantu Robertu Matevičiumi.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą