Žvilgsnis į tolstančio lapkričio horoskopą

Dalintis:

Ir kiek mieli tautiečiai gali vaitoti? Ant lapų krūvos numetę grėblį aiškiai žinote, kad nuo jūsų verkšlenimo ir dantų griežimo nesibaigs karas Ukrainoje, neatpigs elektra, sūris ir sviestas, nepasidarys skalsesnė duona ir lašinių paltis, nuo kurios vakar taupiai nupjovėte bryzelį, su svogūno skiltele pasispirginote mirkalo sprangiam bulvės kąsniui pagardinti.

Jūsų vietoje aš sudaužyčiau televizorių. Argi jums per mažai lietuviškų stebuklinių pasakų? Jeigu esate primiršę, paskaitinėkite Jono  Basanavičiaus dar 1903 m. išleistą knygelę „Iš gyvenimo vėlių ir velnių“ ir turėsite kaip ant delno šiuolaikinį Lietuvos, o gal ir pasaulio, vaizdą. Ir nereikės jums knistis su tais prakeiktais lapais, kad atidirbtumėte už socialines pašalpas. Į galvą ateis geroji mintis, kad karmos valymas prasideda nuo noro, nuo ketinimo eiti į šviesą. Gal dar prisimenate sovietinę dainelę: „Bus šviesa visoj planetoj, darbas ir daina, pakol tavo rankos tvirtos ir širdis jauna“… Nenukabinkite nosies! Ką gali padaryti jau dabar, atidėlioti tikrai nereikia. Kasdien niūniuodami šitą posmą bematant suprasite, kad gyvenimas tampa tik lengvesnis ir malonesnis, kai padedate protezus ant lentynos.

Taigi su karma susitvarkėme. Ezoteriniais terminais šnekant: švarioje sieloje – švarus kūnas! Ką darom? Reikia imtis kokios nors veiklos. Trumpėjančioms lapkričio dienoms slenkant negyvensite kaip sudegusi Vėlinių žvakė. Prisiimkite atsakomybę už save. Imkite stebėti save, savo veiksmus, žodžius, mintis, savo elgesį su aplinkiniais, pažiūrėkit į save, į savo aplinką kartais iš šono kaip neutralus stebėtojas ir pamatysite, kaip viskas priklauso nuo jūsų paties elgesio. Ir per pilnatį arba juodo mėnulio naktį į jūsų sielą ateis astrologinė galia. Būtų gerai, kad prieš jai pasirodant iš internetinės parduotuvės „patogupirkti.lt“ įsigytumėte keletą knygelių: „Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga“ (2,99 Eur), „Saulės kalendorius ir Orakulas“ (1,99 Eur), „ Žvaigždžių talismanai“ (3,19 Eur). Pradinis astrologinis švietimas tamstoms kainuos 8 eurus ir 17 centų, arba savaitę be alaus ir dešrelių.

Gal kilo klausimas, kur aš lenkiu? Skubu paaiškinti. Iš Lietuvos į Graikiją pabėgo astrologė Vaiva Budraitytė. Prieš gerą mėnesį astrologė Vaiva Budraitytė kartu su vyru Gaudentu Naujoku susipakavo daiktus ir įsikūrė Graikijoje, kurioje jiems – šilčiau, pigiau, o gal ramiau. Įsikūrusi Graikijoje, Vaiva savo klientus konsultuoja nuotoliniu būdu. Tai tas pats, kaip bučiuotis per stiklą. Atkreipkite dėmesį, kad Lietuvos astrologiniame pasaulyje susiformavo „juodoji skylė“, arba kitaip tariant vakansija, laisva darbo vieta. Beje, neblogai apmokama. Portalo „Paslaugos“ duomenimis, nuo 40 iki 80 eurų už valandą. Horoskopų karalienė Palmyra Kelertienė, žinoma, gauna daugiau ir už socialines pašalpas lapų nešluoja. Padėkite grėblį, tamstos, nes sninga, ir mokykitės suokti. Iškalbos menas yra astrologijos pamatas.

Jei skaitėte, mano rekomenduotose knygelėse gal būsite radę kelis žodžius apie Forerio efektą. Jeigu ne, tai primenu: Forerio efektas (Forerio reiškinys, dar žinomas kaip Barnumo efektas) – tai psichologo Bertramo Forerio (Bertram Forer) aprašytas reiškinys, kad žmonės linkę vertinti teiginius apie jų asmenybę kaip išskirtinius, nepaisant to, kad tokie teiginiai tinka daugumai žmonių. B.Foreris nustatė, kad teiginius, kurie aprašo asmenybę tam tikromis lakiomis ir bendrinėmis frazėmis, žmonės vertina kaip būdingus tik jų asmenybei, neatkreipdami dėmesio į tai, kad tos pačios lakios frazės tinka beveik kiekvienam kitam žmogui. Forerio efektas plačiai naudojamas sudarant horoskopus, ypač žiniasklaidoje, šitaip priverčiant skaitytojus ir žiūrovus patikėti astrologijos galia. Teiginiai suformuluojami taip, kad tiktų kiek įmanoma didesnei daliai žmonių, todėl nenuostabu, kad dauguma žmonių teigia, jog prognozės pasitvirtino. Tačiau jie neatkreipia dėmesio į tai, kad jiems maždaug taip pat tinka ir kitų Zodiako ženklų prognozės.

Manau, kad tamstos jau pasiruošę. Ilgais lapkričio vakarais, stovėdami prieš veidrodį, išmokote santūrios gestikuliacijos, balse atsirado malonus tonas ir reikšmingų pauzių. Kalbate įtikinamai kaip oratorinio meno fakulteto absolventai. Tik kalbėdami venkite žodžiais kurti neigiamą energetiką, pavyzdžiui, nesakykite, kad viskas blogai, kad gyvenimas tragiškas, žmonės neverti dėmesio, kad jie visi vienodi, pikti, pavydūs, godūs. Turėkite šiek tiek fantazijos. Actas tinka marinatams, bet ne desertui.

Kad laikas neprabėgtų veltui, sudarinėkite kandidatų į savivaldybės tarybą astrologines prognozes, savaitės ir mėnesio horoskopus. Turiu įtarimą, kad jums pasiseks, nes kandidatus pažįstate ir iš vidaus, ir iš išorės. Artėjant rinkimams savo astrologinius pastebėjimus galite kandidatams parduoti. Ne kiekviename kaime ar miestelyje yra būrimo salonas – atidarykite jį savo trobelėje, daugiabutyje arba rūsyje. Būsimiems kandidatams tiesiog dega nuspėti savo ateitį ir jie pas jus būtinai ateis. Jums turėtų būti visiškai nesvarbu, kad retas jų Grįžulo ratus atskiria nuo Gražulio ratų. Tačiau nebijokite to, nes sėkmė – jūsų pusėje. Lapkritis pamažu tolsta. Ir, anot suvalkiečių: nėra nieko malonesnio, kaip matyti išeinančio svečio nugarą.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą