fbpx

Įvyko du vadovų atrankos konkursai – naujų veidų neatsirado

Dalintis:

Trečiadienį įvyko reorganizuotų Tauragės sporto centro ir Tauragės meno mokyklos vadovų atrankos konkursai. Šioms įstaigoms ir toliau vadovaus laikinai direktorių pareigas ėję Gediminas Sakalauskas bei Jolanta Kazlauskienė.

Sporto centro vadovo konkurse dalyvavo du kandidatai, nors buvo užsiregistravę trys. Kartu su Gediminu Sakalausku varžėsi Šilutės sporto centro atstovas. Konkursą laimėjęs G.Sakalauskas sakė, jog džiaugiasi ne tik jo rezultatais, bet ir tuo, kad baigėsi įtampa. Esą ir centro darbuotojams ramiau, nes pokyčiai visada įneša nerimo. Anot G.Sakalausko, konkursui jis buvo paruošęs gaires, tačiau grandiozinių planų asmeniškai nėra numatęs.

– Per dvejus metus esame atsistoję ant tvirtų pamatų, – tvirtino pašnekovas. – Svarbu sudaryti geras sąlygas dirbti treneriams.

G.Sakalauskas atskleidė, jog jam kiek neramu dėl to, kad kai kurie Sporto centro darbuotojai yra pensinio amžiaus, bet problemos esą išsprendžiamos.

Įvyko ir Tauragės meno mokyklos direktoriaus atrankos konkursas. Jį laimėjo laikinai nuo rugsėjo naujai ugdymo įstaigai vadovavusi Jolanta Kazlauskienė. Šiame konkurse dalyvavo trys pretendentai.

J.Kazlauskienė sakė, kad šiuo metu rengiamas įstaigos strateginis planas penkeriems metams – pokyčių bus, švietimo įstaigoms tai esą neišvengiama, tačiau kol planas neparengtas, neaptartas su kolektyvu, numatomų pokyčių konkurso laimėtoja neatskleidžia. Ir sveikinimų J.Kazlauskienė dar nenori priimti. Per 10 dienų kiti konkurso dalyviai gali pateikti skundus, be to, konkurso laimėtojai turės gauti Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymą apie tinkamumą eiti pareigas.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą