Naujoji pašto direktorė Sandra Betingienė: „Čia tiek veiksmo, kad nepastebiu, kaip prabėga diena“

Dalintis:

Tauragės paštas turi naują vadovę – ne tik Tauragės, bet ir Šilalės, Pagėgių, Skaudvilės, Kvėdarnos bei Kaltinėnų paštams nuo šiol vadovauja tauragiškė Sandra Betingienė. Jos komandoje – apie 90 žmonių. Direktore 33-ejų S.Betingienė tapo laimėjusi konkursą.

– Esu tikra tauragiškė, čia gimusi, augusi. Tauragėje gyveno mano seneliai, gyvena tėvai. 5-erius metus buvau išvykusi gyventi į Klaipėdą, tačiau gyvenimo įvykiai susidėliojo taip, kad grįžau į gimtąjį miestą. Labai džiaugiuosi šiuo sprendimu – tėvai visada šalia, miestas kasmet vis gražesnis, čia sutikau ir savo vyrą, kuris taip pat tauragiškis. Būtent jis ir įkalbėjo likti ir čia įleisti savo šaknis, – „Tauragės kurjeriui“ prisistatė naujoji pašto vadovė.

Sandra Betingienė yra įgijusi vadybos ir buhalterijos aukštąjį išsilavinimą. Iki šiol dirbo pardavimo srityje, septynerius pastaruosius metus – vadovės pozicijoje. S.Betingienė sako kelerius metus turėjusi savo verslą, teko dirbti buhaltere.

– Dirbau visada daug, tačiau rasdavau laiko ir laisvalaikiui. Kartu su vyru esame aktyvaus laisvalaikio mėgėjai, mėgstame keliauti, prieš karantiną užsiėmėme fitnesu – dalyvavome ne vienose varžybose. Karantinas laisvalaikį šiek tiek pakoregavo – atsirado daugiau laiko knygoms, tačiau sportas išliko šalia – ši žiema kaip niekada dosni sniego, todėl atradome slides, vietinius Tauragės kalnus, – apie save pasakojo S.Betingienė.

Į Lietuvos paštą iki tol privačiame sektoriuje dirbusi S.Betingienė sako atėjusi ieškodama naujų iššūkių.

– Esu ne tik Tauragės pašto, bet ir visos paštų grupės vadovė. Iš viso mano komandoje – apie 90 žmonių. Esu pasiruošusi priimti visus iššūkius, atrasti ryšį su savo komanda, kad kiekvienam būtų gera dirbti komandoje, kad paštas taptų dar artimesnis, lengvai prieinamas ir patogus klientams. Praėjo dar ne tiek daug laiko nuo darbo pradžios, tačiau galiu drąsiai sakyti, kad iš vidaus Lietuvos paštas atrodo kardinaliai kitaip – išorėje atrodo viskas paprasčiau, ramiau, o iš tiesų čia tiek daug veiksmo – net nepastebiu, kaip prabėga darbo diena, – kalbėjo S.Betingienė.

Pašto vadovė pranešė apie naujoves pašto veikloje – pernai lapkritį atidarytas naujasis Vilniaus logistikos centras, kuris leis automatizuoti ir centralizuoti siuntų skirstymo veiklą. Tuo pačiu sumažinamas rankinio darbo poreikis, dėl to kovo mėnesį paštas atsisveikins su darbuotojais, kurie dirba skirstymo srityje. Tauragėje bus atleisti 3, Šilalėje – 4 darbuotojai.

– Kiekvienam atleidžiamam darbuotojui įmonė teikia profesines konsultacijas darbo paieškos klausimais: kokiuose kanaluose jo ieškoti, kaip parengti gyvenimo aprašymą. Bendradarbiaujame su Užimtumo tarnyba, – sakė S.Betingienė.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą