Tauragės urėdija pagaliau turi urėdą

Dalintis:

Beveik tris dešimtmečius Miškų urėdijoje dirbantis Bronislovas Ambrozas laimėjo konkursą ir pradeda eiti Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninio padalinio vadovo pareigas.

Bronislovas Ambrozas nuo pernai gruodžio buvo laikinuoju Tauragės regioninio padalinio vadovu. Laikinuoju žinomas rajone miškininkas paskirtas netikėtai mirus buvusiam urėdui Edvardui Bielskiui.

1970-ųjų rugpjūtį gimęs B.Ambrozas urėdo pareigas pradėjo eiti birželio 6-ąją. Tauragiškis žinomas ne tik kaip ilgametis miškininkas, bet ir gamtos fotografas, Lietuvos dendrologų draugijos narys.

Apie tai, kad B.Ambrozas yra vienas iš potencialių kandidatų užimti urėdo vietą, „Tauragės kurjeris“ informavo praėjusią savaitę. Kokie pirmieji ir svarbiausieji jo, kaip urėdo, darbai girininkijoje, B.Ambrozas pažadėjo papasakoti artimiausiu metu. Pirmosiomis savo, kaip urėdo, darbo dienomis jis jau buvo išvykęs į Valstybinių miškų urėdijos vadovų susirinkimą.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

5 komentarai

 1. Eugenijus K. on

  Šaunuolis Bronislovai.
  Nesustok ant pasiekto laiptelio 🙂

 2. VLKK, cha on

  Urėdas, urėdija- carinės okupacijos palikimas, dosniai įteisintas mūsų miškų įmonių ir pareigybių pavadinimuose.
  Uriadit- tai reiškia sustatyti eilėmis, mišką sodina eilėmis irgi.

 3. Artūras on

  Tauragės kurjerio lygis žemiau plintuso.Jam vienodai ir urėdija, ir gurininkija ,.ir padalinys…O išvykimas į Valstybinių miškų urėdiją prilygsta vazitui pas Popiežių

Palikite komentarą