fbpx

Tikisi kraštiečių palaikymo lemtingoje kovoje

Dalintis:

Šįvakar, 21 val., LRT televizijos laidoje „Šok su žvaigžde“ bus karšta – vyks pusfinalio kovos. Dėl patekimo į finalą varžysis keturios poros, tarp jų – tauragiškės Jomantės Šležaitės-Paukštės ir Rafalo Narkevič pora. Jiems labai svarbus ne tik komisijos įvertinimas, bet ir kiekvienas gerbėjų balsas.

Jomantė prieš daugiau nei dešimtmetį baigė „Versmės“ gimnaziją ir išvyko studijuoti. Dabar ji yra operos solistė, dirba Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, moko dainavimo, organizuoja renginius, koncertus, turi muzikos tinklalaidę „Laikas muzikai“, tapo paveikslus – prieš kelis mėnesius Tauragės Birutės Baltrušaitytės bibliotekoje buvo surengta jos darbų paroda.

– Energijos semiuosi iš gyvenimo. Mane labai įkvepia žmonės, aplinka, muzika, parodos, koncertai. Tauragė – mano šaknys. Visa tai, kas manyje – gavau iš šeimos. Mane labai puoselėjo mokytojai, dainavimo mokytojai: Alina Dambrauskienė, Romualdas Eičas, ypač mokytoja Jolanta Kazlauskienė. Mokykla mane ugdė, – pasakojo energingoji kraštietė. – Tai buvo labai geras laiptas į gyvenimą, toks atspirties taškas. Tauragė – mano namai, mano gimtasis kraštas, ji visada mano širdyje. Tai neišdildoma ir neištrinama.

Jomantės Šležaitės-Paukštės ir Rafalo Narkevič pora. Asmeninio albumo nuotrauka

Šeštadienį Jomantė su porininku šoks lėtą valsą, o iš naujų šokių – salsą (Lotynų Amerika). Valsas bus poros veidas – projekte tai buvo pirmasis jų šokis, kupinas elegancijos ir aristokratiškumo. Šokėja pasakojo, kad prieš varžybas labai jaudinasi, dar jaučia traumos pasekmes, kurią patyrė repeticijos metu prieš dvi savaites.

– Vis dar šonkaulius skauda, ta trauma likusi, nėra taip, kad išeičiau pilna koja. Jaudulio yra labai daug. Šeštadienį, kai buvo eteris, buvo labai daug nervo ir vidinio tirtėjimo. Dabar visi dalyviai labai stengiasi, visi labai pasitempę. Svarbiausia, kad jaudulys neužgožtų džiaugsmo ir sveiko proto, – atviravo moteris. – Visi čia varžomės dėl pripažinimo, matomumo, sėkmės. Čia yra azarto reikalas, o prizas – auksinis gaublys.

Jomantės Šležaitės-Paukštės ir Rafalo Narkevič pora. Asmeninio albumo nuotrauka

Šokiai J.Šležaitės-Paukštės gyvenime ne naujiena – ji mėgo šokti, tik ne taip intensyviai, kaip pastaruoju metu. Ji teigia, kad pasibaigus projektui šokių nepamirš, jų bus žymiai daugiau jos gyvenime, nes dalyvaujant konkurse padidėjo įgūdžiai, atsirado didžiulis noras šokti.

– Šokis man – didžiulis malonumas. Tai yra viena iš atsipalaidavimo priemonių, pasilinksminimo, galvos išvalymo. Dabar šokio mano gyvenime bus žymiai daugiau per savaitę, nei anksčiau, – neabejoja Jomantė. – Porininkas Rafalas Narkevič yra nuostabus partneris, nes atitinka mūsų būdas, mąstymas apskritai, net nekalbant apie šokius. Šokame beveik pusmetį, tai labai gražus, įdomus laikas, su įdomiomis idėjomis, mes vienas kitą labai papildome kaip partneriai šokyje. Per tą laiką suradau ne tik šokių partnerį, bet ir gerą bičiulį.

Jomantės Šležaitės-Paukštės ir Rafalo Narkevič pora. Asmeninio albumo nuotrauka

Šeštadienį pusfinalyje susirungs keturios poros, tik trys jų pateks į finalą. Jomantė su Rafalu labai nori patekti į lemtingąjį finalą, tam jai reikia ne tik komisijos puikaus įvertinimo, bet ir gerbėjų palaikymo.

– Tikiuosi, kad tie, kurie tiki mūsų pora, kurie nori mus matyti finale, kurie tiki mūsų asmenybėmis, šokiais ir fantazija, balsuos už mus. Mes būsime labai dėkingi. Labai svarbus ir lemtingas kiekvienas balsas, – kalbėjo jauna moteris. – Liko paskutinis žingsnis į finalą, jį nori žengti visos poros. Mes labai norime patekti į finalą, ir vienas balsas gali stipriai nulemti.

Jomantės Šležaitės-Paukštės ir Rafalo Narkevič pora. Asmeninio albumo nuotrauka

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą