fbpx

Žemdirbių šventėje – padėkos ir protesto nuotaikos

Dalintis:

Šiandien Tauragės kultūros rūmuose išdalinti apdovanojimai ir padėkos žemdirbiams. Ūkininkai sulaukė malonaus valdžios dėmesio, tačiau prisiminta ir neseniai prasidėjusi žaliųjų kryžių protesto akcija.

Tauragės kultūros rūmų fojė, dar prieš prasidedant žemdirbių šventei, šeimininkės nukrovė stalus įvairiomis gėrybėmis. Svečiai galėjo įsigyti ir paskanauti keptos duonos, įvairių sūrių, juodųjų serbentų uogienės bei sulčių, akis džiugino ir bičių vaško dirbiniai. Galiausiai skambutis sukvietė visus į salę paklausyti koncertinės programos bei atsiimti padėkų.

Seimo narė Aušrinė Norkienė skyrė padėkas gyvūnų krematoriumą įsteigusiems Tomai ir Vitalijui Žebeliams, mišraus ūkio vystytojams Laimai ir Vytautui Grikšams bei Redai ir Jonui Abromams.

Europos parlamento narys Bronis Ropė perdavė savo padėką Daliai Kalendravičienei už maisto grandinės sukūrimą nuo lauko iki stalo. Paprastai tariant, ši ūkininkė iš savo auginamų karvių pieno gamina gardžius sūrius.

Žemės ūkio rūmų padėkos įteiktos Godai ir Ovidijui Dapkams, kurie grįžę iš emigracijos nusprendė gyventi ūkiškai. Taip pat ir Juozui Dubiui, kuris Gaurės seniūnijoje laiko savo ūkį.

Tauragės rajono mero padėkos įteiktos Laimutei ir Arūnui Macams, Vidai ir Rolandui Zubrickams, Vitai ir Algirdui Biliūnams, Rimantei ir Mindaugui Butrimams, Vitalijai ir Saulyčiui Steponaičiams bei Vitalijui Kailiukaičiui.

Oficialios renginio dalies pabaigoje ant scenos pakilo ir Lietuvos ūkininkų sąjungos Tauragės skyriaus pirmininkė Regina Rimkienė. Po trumpos kalbos ji priminė ir apie pastarosiomis dienomis prasidėjusią žaliųjų kryžių protesto akciją, paragino susirinkusiuosius nelikti abejingais ir aktyviai prisidėti, nes tik vieningai galima pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Renginio žiūrovus taip pat linksmino muzikinė grupė „Padkava“, kiek vėliau prasidėjo ir grupės „Du Donatai“ koncertas.

Daugiau renginio akimirkų rasite čia.

Žymos:
Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą