Į nemokamus seansus kviečia „Nepatogus kinas“

Dalintis:

„Nepatogus kinas“ – tai festivalis, siekiantis per kino meną užduoti nepatogius klausimus, tikromis istorijomis įkvėpti atvirus pasauliui žiūrovus ir paskatinti teigiamą pokytį visuomenėje. Nepaisant festivalio socialinės misijos ir nekomercinio pobūdžio, „Nepatogus kinas“ kartu yra ir vienas gausiausiai lankomų kino renginių Lietuvoje bei vienintelis tokio pobūdžio kino festivalis Baltijos šalyse, kasmet į savo veiklas įtraukiantis daugiau kaip 15 000 lankytojų.

Nuo 2007 metų kasmet vykstantis tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis unikalus savo programa ir formatu. Festivalio metu pristatoma turtinga autorinių dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su kino kūrėjais, organizuojamos diskusijos su filmų herojais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais.

Šiemet siūloma naujiena – bibliotekoms suteikiama galimybė filmus rodyti gyvai. Seanso metu žiūrovai galės ne tik vienu metu žiūrėti filmą per bibliotekos projektorių, ekraną ar televizorių, bet ir stebėti tiesioginį pokalbį su pašnekovais. Taip pat žiūrovai galės užduoti klausimus pašnekovams, kuriuos į pokalbio langelį įrašys bibliotekos darbuotojai.

Gyvų kino seansų bibliotekoms repertuaras:

spalio 19 d. (antradienis) 16 val. – „Dainuojantys vyrai“ (anglų ir valų k. – lietuviški subtitrai);

spalio 20 d. (trečiadienis) 18 val. – „Iš jūros gelmių“ (anglų k. – lietuviški subtitrai);

spalio 28 d. (ketvirtadienis) 12 val. – „Pasienio paukščiai“ (lietuvių ir rusų k.);

spalio 29 d. (penktadienis) 14 val. – „Būsiu su tavimi“ (lietuvių k.).

Kino seansų peržiūra Tauragės viešojoje Birutės Baltrušaitytės bibliotekoje – NEMOKAMA.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą