Kultūros centras perka naują scenos apšvietimo įrangą

Dalintis:

Tauragės kultūros centras išnaudoja karantininį laikotarpį ir, kol nevyksta renginiai, planuoja atnaujinti kultūros rūmų scenos apšvietimą.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis, dabartinė scenos įranga per 14 metų nusidėvėjo, nebesaugūs tapo apšvietimo įrangos laikymo strypai.

Įstaigos vadovo paklausėme, ar naujas nepigus pirkinys šiuo metu, kai Kultūros centras dėl uždraustų renginių patiria finansinių sunkumų, savalaikis. Juolab, jog prieš keletą dienų Kultūros centro vadovas „Tauragės kurjeriui“ tvirtino, kad dėl pandemijos jo vadovaujama įstaiga neteks svarios dalies planuoto biudžeto. Šią savaitę kalbintas V.Bartušis patikino, kad vykdomam pirkimui pritarė ir pinigų naujam scenos apšvietimui pažadėjo skirti savivaldybė. Šis pirkinys esąs seniai suplanuotas, o karantino laikotarpiu pirkimą įstaiga inicijavo, nes tai gera proga atlikti montavimo darbus.

– Tai ne vienos dienos darbas, reikės ir pastolius sustatyti. Dabar tinkamas metas tam, – sakė Kultūros centro direktorius.

Tauragės kultūros rūmai. Daivos Žebelienės nuotrauka

Anot V.Bartušio, kol kas laukiama įmonių pasiūlymų. Pasiūlymus įmonės gali teikti iki lapkričio 13 dienos 14 valandos.

Supaprastinto mažos vertės pirkimo sąlygose nurodoma, kad planuojama pirkimo objekto vertė – per 25 tūkstančius eurų. Numatyta, kad darbai pasirašius sutartį turės būti atlikti iki gruodžio 21 dienos.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą