Kultūros centras: stop juostos nepadeda – teko ardyti kėdes

Dalintis:

Tauragės kultūros rūmų salėje nuo šiol tilps perpus mažiau žiūrovų – išmontuota kas antra kėdė.

Sveikatos apsaugos ministerija išplatino reikalavimus renginių organizatoriams, kad būtina registruoti žiūrovus, bilietus siūloma parduodant elektroniniu būdu. Taip pat tarp žiūrovų privaloma išlaikyti saugų atstumą, juos sodinant tik į kas antrą kėdę.

Antradienį kultūros rūmų scena buvo ruošiama spektakliui, dėliojamos dekoracijos, reikalinga technika. Kadangi žiūrovų salėje sėdimosios kėdės sujungtos, Kultūros centro darbuotojai dilemą išsprendė išmontuodami kas antros vietos sėdimąją dalį – nori nenori žiūrovams teks sėsti į kas antrą vietą.

– Pokyčiams pasiruošėme – išardėm kas antrą kėdę. Nebūtume ardę, tokių reikalavimų nėra, tik nurodomas atstumas. Bet turime didelių renginių ir nenorime įtampos, todėl nutarėme taip viską išspręsti. Neužtenka stop juostos ar sėsti draudžiančių užrašų ant kėdžių. Salėje turėjome 430 sėdimųjų vietų, dabar jų tik 252, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo Tauragės kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis.

Pašnekovas pasakojo apie Donato Montvydo koncertą, turėjusį vykti pavasarį. Į šio atlikėjo koncertą bilietų platinimas tuomet buvo sustabdytas dėl karantino. Koncertas įvyko rudenį. Parduoti 193 bilietai.

– Buvo kas grąžino bilietus, o kai kam po reikalavimų įsigaliojimo teko persėsti iš trečios eilės į penktą, bet kitaip tiesiog nepavyko, – sakė Kultūros centro vadovas.

Ministerijos įtvirtintus reikalavimus dėl žiūrovų registracijos Kultūros centras irgi apgalvojo, kaip įgyvendinti.

– Perkant bilietą per terminalą atskira registracija nereikalinga. Žiūrovus registruojame, jei bilietus jie įsigyja kasoje. Praėjusią savaitę Skaudvilėje vyko kultūrinio sezono atidarymas, tai mes patvirtinome tvarką, kurioje numatėme veiksmus – pradedant duomenų rinkimu, baigiant sunaikinimu po 21 dienos. Renginio dalyvis surašo savo duomenis, deda juos į voką, jei viskas gerai, jis po 21 dienos sunaikinamas, – kalbėjo V.Bartušis, prisimindamas, kad rugpjūtį išbandė ir registraciją elektroniniu būdu, paskelbiant specialią nuorodą į registracijos anketą internete.

Pašnekovas patikslino, kad asmens duomenų, registruojant renginių žiūrovus, darbuotojams nedera prašyti atėjusiųjų ir juos surašinėti. Tad Kultūros centro renginių metu žiūrovai anketas užpildyti turės patys.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą