Kultūros muitinėje trečiadienį – aktorius Juozas Gaižauskas

Dalintis:

Kultūros muitinė prigijo Tauragėje, kasmet įnešdama įvairovės į miestiečių kasdienybę ir simboliškai įprasmindama paties pastato pirminę funkciją. Juk Tauragės pilis, visų pirma, buvo statyta kaip muitinė. Tauragės krašto muziejus „Santaka“ kviečia į 2022 metų „Kultūros muitinės“ renginių ciklą Tauragės pilyje. Kulinarinis paveldas, istorija, kinas, teatras ir muzika, o rugsėjį skiriame teatrui.

Rugsėjo 21 d. 17 val. Tauragės meno mokyklos Aktų salėje (Dariaus ir Girėno g. 5, 1 korpusas, II aukštas) aktorius ir rašytojas Juozas Gaižauskas rodys specialiai Kultūros muitinei sukurtą monospektaklį „Camino Tauragė – Santiago de Compostela“. Renginys nemokamas.

Kaip anonsuoja pats autorius, beje, gimęs ir augęs Tauragėje, monospektaklyje bus daug autentiškų miesto istorijų, atpažįstamų personažų ir vietovių. Būsimo kūrinio pavadinime „Camino Tauragė – Santiago de Compostela“ daug nuorodų į vietoves. Tauragė kaip gimtinė, Santiago de Compostela žymi Šv. Jokūbo kelią, kuriuo masiškai eina pasaulio piligrimai.

Būtent piligrimystė paženklino J.Gaižausko kaip knygų autoriaus kelio pradžią. Jeigu vadovautumėmės Paulo Coelho „Alchemiku“, piemuo Santjagas po kelionių grįžta namo. Kažko panašaus tikimės ir J.Gaižausko monospektaklyje – tik grįžimo spektaklio pavidalu.

Projektą „Kultūros muitinė. Renginių ciklas pilies menėse“ organizuoja Tauragės krašto muziejus „Santaka“.

Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą