fbpx

„Kultūros muitinės“ renginių ciklas startuoja kino filmo seansu

Dalintis:

Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ organizuojamas jau tradiciniu tapęs renginių ciklas „Kultūros muitinė“ šiemet žiūrovams dovanoja kino filmo peržiūrą. Ekrane bus analoginis filmas „Filibusė“.

Kaip rašoma Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ pranešime spaudai, „Kultūros muitinės“ renginiai – ypač plačios amplitudės. Žiūrovai galėjo mėgautis kultūrinio paveldo tyrinėjimais, perkusijos meistrų improvizacijomis, performansais, įvairiais meno dirbiniais. O šiemet renginių ciklą pradės kino filmo peržiūra.

Analoginis filmas „Filibusė“ pristatomas kaip komiksais dvelkiantis lengvabūdiškas nuotykių filmas. Esą jame į vieną susiplaka mokslinės fantastikos ir detektyvo žanrai. Skelbiama, jog filmo peržiūros metu gyvai akomponuos kino taperis, pianistas Pavel Pavlosyuk.

„Paslaptingoji Filibusė – persirengusi baronienė Truamond, skrodžianti padanges į dirižablį panašiu orlaiviu ir plėšianti turtuolių vilas. Kai ją sugausiančiam žmogui pažadamas didelis piniginis atlygis, bylos nusprendžia imtis žymus detektyvas Hardis. Jis yra apsiginklavęs pačiais moderniausiais sekimo prietaisais, bet nežino, kad Filibusei pergudrauti neužtenka vien naujausių technologijų“, – rašoma „Kultūros muitinės“ pristatyme.

Filmo peržiūra – jau šį trečiadienį, 17 val.

Svarbu žinoti, kad į peržiūrą bus įleidžiami tik iš anksto registruoti žiūrovai. Registracija vykdoma telefonu 8 678 67 520.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą