fbpx

Meno mokykla kviečia mokytis groti akordeonu

Dalintis:

Šiandien Dariaus ir Girėno gatvėje skamba akordeono muzika – Tauragės meno mokykla mini pasaulinę akordeono dieną ir kviečia registruotis į akordeono klasę.

Muzika skamba prie vadinamosios muzikos mokyklos ir pilies kiemelyje.

„Gegužės 6-oji – Pasaulinė akordeono diena“, – skelbia stendai prie Meno mokyklos durų. Būtent šią dieną 1829 metais buvo užpatentuotas naujas muzikos instrumentas – akordeonas.

Norintys išmokti šio instrumento valdymo paslapčių kviečiami registruotis į Tauragės meno mokyklos akordeono klasę. Užsiregistravusiems šiandien žadamas siurprizas.

Anot Meno mokyklos direktorės pavaduotojo Algirdo Petraičio, kol kas mokykla laukia visų norinčių. Apie priėmimą paskelbta ir mokyklos internetinėje svetainėje.

– Kadangi šiandien Pasaulinė akordeono diena, mūsų mokytojai pasistengė priminti apie tai, kad yra tokia Meno mokykla ir akordeono klasė. Taip norime paskatinti stoti į mūsų mokyklą. Dirba du geri akordeono mokytojai, kurie laukia ateinančių vaikų. Vykstant nuotoliniam mokymui visuomenė šiek tiek pasimetusi, galvoja pirmiausia apie pagrindines mokyklas, tačiau gyvenimas juk nesustos ir mes norime mokinių. Vaikai vis tiek lankys įvairius užsiėmimus, – sakė Meno mokyklos direktorės pavaduotojas Algirdas Petraitis.

Daivos Žebelienės nuotrauka

Meno mokykla kviečia registruotis ir į kitas muzikos, dailės, teatro, šokių klases bei užsiėmimus pagal formaliojo švietimo papildomo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo programas.

Kitą savaitę „Tauragės kurjeryje“ Jūsų dėmesio lauks pokalbis su Tauragės meno mokyklos vadove Jolanta Kazlauskiene apie tai, kokios naujovės laukia nuo kitų mokslo metų.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą