Parodoje surinktos aukos pasieks kare nukentėjusias moteris

Dalintis:

Daugiau nei pusę metų tęsiasi karas Ukrainoje. Per visą laikotarpį Lietuvoje prieglobstį rado apie 65 tūkst. ukrainiečių – dalis jų Tauragėje.

Per sunkiai materialiai įvertinamą kultūrą – į materialiai apčiuopiamą paramą. Pirmąkart Tauragės krašto muziejus „Santaka“ kreipėsi į tauragiškius, prašydami ne muziejinių eksponatų. Vasarai besibaigiant muziejininkai pakvietė žmones prisijungti prie paramos akcijos, kurios metu surinktos lėšos bus paaukotos asociacijai „Lygiai“. Pastaroji renka paramą ir teikia pagalbą seksualinę prievartą patyrusioms moterims ir mergaitėms Ukrainoje.

Muziejininkai džiūgauja, kad parodos eksponavimo metu tauragiškiai paaukojo 280 eurų! „Pasienio gyventojai visada puikiai žinojo, kieno pusėje yra“, – skelbiama pranešime spaudai.

Dar rugpjūtį pristatyta audiovizualinė paroda „Ukraina: lūžio būsena“, į kurios atidarymą atvyko ir vienas jos autorių, žurnalistas, tinklalaidžių kūrėjas, bendradarbiaujantis su „NARA“ kolektyvu, Tomas Valkauskas. Parodos pristatyme su juo kalbėta apie žurnalisto etiką karo fone, realias grėsmes, kilusias Ukrainoje dirbusiems parodos autoriams.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą