Pristatyta jau antroji kraštiečio aktoriaus piligriminė knyga

Dalintis:

Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje svečiavosi aktorius, TV laidų vedėjas, kraštietis Juozas Gaižauskas ir aktorė Emilija Latėnaitė. Pristatyta jau antroji J.Gaižausko knyga „Tigras, glostantis pėdas“ ir atlikta dalis koncertinės programos „Šaltinių duo“, kurią aktoriai pristato įvairiuose Lietuvos miestuose.

Tiek pirmasis autoriaus romanas „Dievas su šlepetėmis“, tiek antrasis „Tigras su šlepetėmis“ – piligriminiai romanai. Į knygos pristatymą susirinkusiems bibliotekos lankytojams Juozas Gaižauskas papasakojo apie savo piligriminę kelionę, nueitus kilometrus, patirtus išbandymus, džiaugsmus ir vargus. Paklaustas, kada į jo gyvenimą atėjo toks stiprus tikėjimas, autorius sako, kad viskas įvyko natūraliai, palaipsniui: „Kai man buvo ketveri, močiutė davė rublį, kad nueičiau į bažnyčią. Neėmiau. Nė už ką nebūčiau ėjęs. Tikėjimas atsirado palaipsniui. Man Kalėdos nėra eglutės puošimo šventė, man tai Kristaus gimimo šventė. Šiandien madinga netikėti. Madinga gyventi savo puikybėje ir traktuoti, kad Dievo nėra. Tačiau aš nė vienam žmogui nieko neperšu, jis pats turi tai surasti“, – kalbėjo J.Gaižauskas.

Bibliotekos albumo nuotrauka

Vakaro pabaigoje autorius prasitarė, kad leidykloje – jau trečioji jo knyga, ir tauragiškiai bibliotekoje tikrai turės progą apie ją išgirsti!

Renginį iš dalies rėmė Tauragės rajono savivaldybė.

Bibliotekos inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą