Renginiuose Kultūros centras pasigenda žiūrovų

Dalintis:

Kultūros centras atšaukė šiandien turėjusį vykti grupės „Rondo“ koncertą. Įstaigos direktorius Virginijus Bartušis sako – dėl to, kad buvo nupirkta labai mažai bilietų. Žiūrovų antplūdžio kultūros rūmuose nebeliko.  

Renginių organizatoriai kultūros rūmuose pasigenda žiūrovų aktyvumo. Pasak Tauragės kultūros centro direktoriaus Virginijaus Bartušio, žmonės saugosi, mažiau kur dalyvauja, bet jis ragina tauragiškius nebijoti dalyvauti renginiuose, vykstančiuose Tauragės kultūros rūmuose – čia žiūrovai įleidžiami tik su galimybių pasais, privalo dėvėti kaukes, aplinka dezinfekuojama, ventiliacija veikia.

– Nėra aktyvumo, nėra to, kas buvo prieš pandemiją. Vasarą nerodėme, dabar vėl pradėjome rodyti filmus – tauragiškiai matys pačius naujausius, tokius, kurių premjeros vyksta didmiesčiuose. Į seansą nuperka 10, 30, 50 bilietų. Galėtų daugiau ateiti žiūrovų, nes pastatėme ekraną tokį, kaip kino teatre, todėl kokybė daug geresnė, – sakė Kultūros centro vadovas. – „Rondo“ koncertą atšaukė įmonė, kuri organizavo šį renginį, nes labai mažai bilietų pardavė – tik 25.

Pasak V.Bartušio, kol kas tik „Rondo“ koncertas, suplanuotas penktadienį, buvo atšauktas. Atlikėjo Martyno Kavaliausko ir Šiaulių „Bigbendo“ legendinių dainų koncertas sulaukė tauragiškių susidomėjimo – koncerto išvakarėse buvo nupirkta daugiau nei pusė bilietų, o kultūros rūmuose yra 430 sėdimųjų vietų.

– Koncertinės įmonės pačios labai abejoja ir vangiai juda iš tos situacijos, kadangi visur Lietuvoje tas pats – salių anšlaginių nebėra. Žmonės dabar labiau renkasi atviras erdves pramogoms, kol oras dar palepina, į sales neskuba, – pastebėjo Kultūros centro direktorius. – Stengiamės: mieste ir mūsų padaliniuose renginys veja renginį, bet žmonių neateina. Saugosi, juk matome situaciją, kokie sergančiųjų skaičiai. Pas mus saugu, kviečiu ateiti, numatyta spektaklių, sustoti neketiname.

Grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara „Tauragės kurjerio“ redaktorei Violetai Karaliūnaitei sakė, kad koncertus organizuoja ne pats ir atsakomybė už atšauktus pasirodymus gula ant organizatorių pečių.

– Mums čia keletą renginių organizavo toks vienas veikėjas. Prieš koncertą Tauragėje paprašiau sumokėti garantinį honorarą, bet jis dingo be žinios. Dabar atsirado ir pranešė, kad koncertas atšaukiamas, – sakė dainininkas.

Pasak A.Ivanausko, kituose miestuose bilietai į grupės pasirodymus išperkami per keletą valandų nuo prekybos pradžios. Kokia situacija buvo Tauragėje, jis nesidomėjo.

– Aš Tauragės kultūros centrui siūliau perimti organizavimą, bet jie nepanoro. Matyt, ne koncertai jiems galvoj. O gal žmonės dėl koronaviruso bijo eiti pramogauti ir bilietų neperka. Šis koncertas buvo suplanuotas dar prieš karantiną. Jei viskas bus gerai, į Tauragę tikrai reikės atvažiuoti. Gal vasarą, – planais pasidalijo atlikėjas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą