fbpx

Senjorus kviečia į filmą Vasaros estradoje

Dalintis:

Nemokamas žurnalas senjorams „60+“ ir kūrybinių projektų agentūra „Ugdanti komunikacija“ šalies senjorus kviečia žiūrėti filmą po atviru dangumi. Renginių „60+ KINE“ ciklas liepos mėnesį apsilankys septyniuose šalies miestuose. Tauragiškiams filmas bus rodomas liepos 15-osios vakarą.

„Šalyje paskelbus karantiną, kino seansai, kaip ir viskas – sustojo. Senjorai turėjo saugotis koronaviruso ir likti namuose dėl jų pačių saugumo, tačiau šiandien jau drąsiai galime kviesti juos į atviras erdves susitikti su savo bendraminčiais ir turiningai praleisti laiką kartu žiūrint gerą filmą“, – spaudai išplatintame pranešime rašo nemokamo žurnalo senjorams „60+“ įkūrėja Laura Balčiūtė.

Liepos mėnesį renginių „60+ KINE“ ciklas bus organizuojamas Tauragėje, Marijampolėje, Panevėžyje, Mažeikiuose, Šilalėje, Klaipėdoje ir Alytuje. Žiūrovai kviečiami stebėti prestižiniais kino apdovanojimais įvertintą ispanų kino grando Pedro Almodovaro juostą – asmeninio pobūdžio dramą „Skausmas ir šlovė“, kuri, kaip teigia kino kritikai, Kanų kino festivalyje sukėlė tikrą euforiją ją mačiusiems žiūrovams.

Pažiūrėti šio filmo Tauragės vasaros estradoje tauragiškiai kviečiami liepos 15-osios vakarą, 22 valandą. Vaišės ir staigmenos prasidės nuo 21 valandos. Tarp renginio draugų, kurie žiūrovams ruošia staigmenas – kepykla, keletas vaistinių, sanatorija, optika, prekybos tinklas. Beje, 80 senjorų su lojalumo kortele „IKI Premia“ įėjimas – nemokamas. Kitiems bilieto kaina – 6 Eur, senjorams – 4 Eur, vaikams iki 6 metų – nemokamai. Bilietus bus galima įsigyti internetu ir renginio vietoje.

Nors „60+ KINE“ renginiai skirti senjorams, tačiau palaikyti jiems kompaniją kviečiami ir įvairaus amžiaus jų artimieji.

FILMO APRAŠYMAS
Kino režisierius Salvadoras Malo turi įvairiausių trūkumų, tačiau didžiausias – negebėjimas tęsti filmavimų. Kūrėjas nebemato gyvenimo prasmės ir vis giliau nyra į snaudulio būseną, kurią sukelia vaistų ir heroino mišinys. Sapnuose, susipynusiuose su prisiminimais, prasideda režisieriaus kelionė savo paties gyvenimo labirintais. Jie sugrąžina į vaikystę Valensijoje, į Madridą, kur patirta pirmoji meilė ir skausmingas išsiskyrimas. Sugrįžtama į laiką, kai būdamas jaunas vyras atrado kiną, užpildžiusį vidinę tuštumą. Sapnuose apie dabartį pusamžis Salvadoras susitinka su moterimis, kurias mylėjo, aktoriais, vaidinusiais jo filmuose. Ieškodamas išsigelbėjimo režisierius imasi analizuoti gyvenimo ir meno klausimus, mėgina suprasti skausmo ir šlovės prigimtį.

Tai trečioji atsitiktinai P. Almodóvaro sukurtos trilogijos dalis – po „La ley del deseo“ (1987) ir „Blogo auklėjimo“ (2004). Trilogiją apjungia pagrindiniai personažai – režisieriai vyrai, balansuojantys ant realybės, istorijos ir fikcijos barjero, kurstančio juos analizuoti skausmo ir šlovės prigimtį. (N-16)

Kaip tik kitą savaitę prie Vasaros estrados UAB „Muzikos servisas“ planuoja pradėti eksponuoti tauragiškio Romualdo Ozgirdo tapytus paveikslus. Kol veiks paroda, vyks ir kiti renginiai, veiks maisto krautuvėlė.

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą