fbpx

Septynios solistės grįžo su apdovanojimais

Dalintis:

Praėjusią savaitę septynios tauragiškės, mokytojos Alinos Dambrauskienės auklėtinės, išvyko į tarptautinį konkursą „Nominacija 2019“. Visos mergaitės grįžo laimėjusios prizines vietas.

Sekmadienį Latvijos sostinėje Rygoje vykusiame konkurse dalyvavo septynios Tauragės moksleivių kūrybos centro dainavimo studijos „Adagio“ solistės. Alinos Dambrauskienės vadovaujamos merginos grįžo į Tauragę vežinos prizais.

Konkurse varžėsi įvairaus amžiaus kategorijų solistai. 4-6 metų kategorijoje Tauragei atstovavo Toma Mikonytė. Jai pavyko iškovoti 2-ąją vietą.

7-9 metų amžiaus kategorijoje varžėsi Aleksė Šlamaitė ir Fausta Terminaitė. Pastarajai tai buvo pirmasis tarptautinis konkursas užsienyje ir ji laimėjo 2-ąją vietą. A.Šlamaitė namo parsivežė savo amžiaus kategorijos Grand Prix apdovanojimą.

10-12 metų kategorijoje varžytis teko dviem geroms bendravardėms draugėms – Atėnei Ravinkaitei ir Atėnei Kiliokaitytei. Abi balsingos merginos pateko į finalą. A.Ravinkaitei komisija skyrė 1-osios vietos apdovanojimą, o A.Kiliokaitytei – Grand Prix apdovanojimą.

13-15 metų kategorijoje puikiai pasirodė Perla Skalauskaitė, taip pat sulaukusi 1-osios vietos prizo.

Vyriausiųjų dalyvių 16-18 metų kategorijoje pasirodymą paruošė Meidė Šlamaitė. Ši dažna konkursų dalyvė sužavėjo komisiją ir jai buvo skirtas visų konkurso kategorijų Grand Prix.

Mergaites mokanti Alina Dambrauskienė džiaugėsi, kad balsingos tauragiškės su malonumu mokosi dainavimo, o galiausiai nuolat konkursuose jas pastebintys organizatoriai ima patys kviesti jas dalyvauti.

– Viską lemia noras – noras dirbti, noras mokytis ir mokyti. Labai svarbus tėvelių palaikymas. Juk tokios kelionės kainuoja finansiškai. O po konkursų nėra taip, kad nieko neveiktume. Pas mus sąrašas pilnas, jau ruošiamės kitiems konkursams, – darbo stoka nesiskundė A.Dambrauskienė.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą