fbpx

Skaudviliškių planui paminėti Kovo 11-ąją vilties suteikė Vyriausybė

Dalintis:

Kovo 11-ąją paminėti susiruošę skaudviliškiai gavo per nagus. Leidimas renginiui neduotas, nors jau kitą dieną Vyriausybė nutarė, kad renginiai, kuriuos galima stebėti automobiliuose, galimi.

Tauragės kultūros centro Skaudvilės skyriaus renginių organizatorė Rasa Bartkuvienė kartu su bendruomenės „Skaudvilės kraštas“ pirmininku Vidu Bičkumi sumanė išskirtinai paminėti Kovo 11-ąją. Renginiai draudžiami, susiburti negalima, tad sumanyta rengti važytynes. Aptartas maršrutas per aplink Skaudvilę esančius kaimus ir jau skaičiuota, kad šventiškoje vilkstinėje dalyvaus apie 20 transporto priemonių. Tačiau Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas renginiui leidimo nedavė. Klausimą „kodėl“ antradienį sušauktame Tauragės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje iškėlė Kultūros skyriaus vedėja Danutė Naujokienė, o idėją apginti stengėsi Tauragės kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis, teigdamas, kad renginyje bus elgiamasi saugiai. Tačiau laikinai savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas einantis Tomas Raulinavičius suabejojo, ar skaudviliškių renginys nepaskatins kitų elgtis neatsargiai.

Prie šios akcijos organizavimo prisidėjęs bendruomenės „Skaudvilės kraštas“ pirmininkas V.Bičkus neslėpė nusivylimo, kad neleista įgyvendinti idėjos, ir priminė apie automobilių gausą prie prekybos centrų.

Viena renginio organizatorių Skaudvilės renginių organizatorė Rasa Bartkuvienė, sužinojusi, jog leidimas važytynėms neišduotas, patikino, kad švęsti belieka širdyje.

Visgi po trečiadienį vykusio Vyriausybės posėdžio paaiškėjo, kad renginius, kuriuos būtų galimybė stebėti iš automobilio, organizuoti nuo kovo 6-osios bus galima. Vakar rytą R.Bartkuvienė jau kur kas pakilesnės nuotaikos patikslino, kad bendruomenė dar tarsis dėl galimybės organizuoti važiavimą su vėliavomis per Skaudvilės apylinkes.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą