Šokėjai iš Charkivo kviečia patirti įspūdingiausias baletų akimirkas

Dalintis:

Vasario 2 d. 18 val. Tauragės kultūros centre savo pasirodymą surengs Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro Baleto trupė. Ukrainos šokėjai scenoje pristatys ištraukas iš pasaulinės baleto klasikos bei šiuolaikines kompozicijas pagal ukrainiečių kompozitorių muziką.

„Don Kichotas“, „Korsaras“, „Graikas Zorba“ – šiuos ir kitus nemirtingus repertuaro šedevrus galėsite išvysti „Baleto Gala“ koncerte, kurį pristatys jau pernai visoje Lietuvoje šokio gerbėjų pamilta temperamentingoji ukrainiečių trupė. Akį trauks lyriškos ir nuotaikingos baleto kompozicijos pagal W.A.Mozarto, R.Wagnerio, F.Chopino, Ch.W.Glucko, J.Strausso, A.Khachaturiano muziką, bus pristatyta ir daugelyje ukrainietiškų koncertų skambanti M.Skoryko „Melodija“.

Jau prasidėjusios Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro artistų gastrolės Lietuvoje – antrosios po jų miesto išgyvento karinio antpuolio pradžios. Pernai pavasarį Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro suorganizuotos pirmosios gastrolės padėjo profesionaliems atlikėjams ir jų šeimoms ištrūkti iš bombarduojamo Charkivo, suteikė galimybę jiems saugiai repetuoti ir rengti savo pasirodymus, kuriuos iškart įvertino ir pamilo lietuvių publika. Vėliau ukrainiečių teatro kolektyvas apsistojo Slovakijoje, iš kur nuolat vyksta į gastroles Europos šalyse.

Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro Baleto trupė

Šįkart į Lietuvą sugrįžo Charkivo teatro Baleto trupė. Įvairiuose Lietuvos miestuose vasario mėnesį ji rodys du skirtingus vaidinimus: įspūdingiausias baletų scenas pristatantį Baleto Gala koncertą bei spektaklį visai šeimai „Snieguolė ir septyni nykštukai“.

Baleto Gala koncertas į Tauragės kultūros centrą atvyksta vasario 2 d. Spektaklio pradžia 18 val.  Bilietus platina www.bilietai.lt.

Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro Baleto trupė

Pagrindinis Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro gastrolių Lietuvoje rėmėjas – prekybos tinklas NORFA. Pagrindinis informacinis gastrolių rėmėjas – LRT.

Daugiau informacijos apie ukrainiečių baleto gastroles rasite interneto tinklalapyje www.opera.lt.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą