Tauragės pilyje – šeštasis „Menų festas“

Dalintis:

Šįvakar jau šeštą kartą prasidėsiantis muzikos ir menų festivalis „Menų festas“ užims Tauragės pilies erdves. Festivalis, kiekvienais metais plečiasi ir Tauragei švenčiant Lietuvos Kultūros Sostinės metus jis grįžta su programa, kuri turėtų nepalikti abejingų.

Tauragėje vyksiantis festivalis „Menų festas“ prasideda šįvakar ir tęsis iki šeštadienio Tauragės Pilyje. Trys dienos, kupinos alternatyvaus roko bei elektroninės muzikos, o gal lyrinių ar akustinių skambesių? Šiais metais festivalyje pasirodys tokie atlikėjai ar grupės, kaip: Abudu, Gabrielė Vilkickytė, Lukas Pilkauskas, tas, Abii, diso.kognityvas, bei daugelis kitų.

Po pagrindinės festivalio dalies Tauragės Pilies kiemelyje veiksmas persikels į vandenlenčių parką Liberty Beach, kur savo namų aikštelėje prie pulto stos elektroninės muzikos atstovai Clicklounge ir Zakmina, kuriantys vakarėlius didžiausiose Lietuvos ir Europos šokių aikštelėse. Kartu su jais pasirodys ir gerai atpažįstami elektroninės muzikos vardai Roe Deers ir Shurmin Nikita.

Šiandien bus atidaroma Parodų instaliacija „Tunelis“, kurioje festivalio metu bus eksponuojami devynių fotografų darbai bei fotografo Pauliaus Žižliausko personalinė paroda „Mama Nesužinos“, dokumentuojanti jauno žmogaus potyrius ir išgyvenimus sezoninio darbo metu, kurią bus galima išvysti Tauragės pilies bokšto galerijoje iki pat rugsėjo 10 dienos.

Taip pat šįvakar vyks pokalbiai, kurių metu bus kalbinami du muzikos srities atstovai: grupės „diso.kognityvas“ vokalistas Justinas Viskantas ir grupės „Abii“ būgnininkas Tautvydas Tomkus. Pirmos festivalio dienos vakarą triukšmingai uždarys kartu su Tauragės krašto muziejumi „Santaka“ organizuojamos performatyviosios poezijos varžytuvės „Slemas su ragais“.

Grupė „tas“ jau trečius metus iš eilės pasirodys „Menų feste“. Jų patirtis, pokyčius bei prisiminimus iš ankstesnių lipimų ant „Menų festo“ scenos galite išvysti „YouTube“ platformoje.

Pagrindinis festivalio organizatorių tikslas yra suteikti terpę pradedantiesiems menininkams, tuo pat metu atnešant kultūrinę duoklę Tauragės miestui. Dalyvavimas festivalyje ir jo veiklose yra visiškai nemokamas.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą