Tauragiškė dainuos muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“

Dalintis:

Šį sekmadienį, 19.30 val., per LNK bus transliuojamas muzikinis projektas „Lietuvos balsas“, kuriame pasirodys tauragiškė Emilija Katauskaitė. Atlikėja atvirauja, kad koncertuojant Lietuvos ir pasaulio scenose ją kaskart apima jaudulys, o ar jai konkurse pavyko į save atsukti visas keturias kėdes ir kokią dainą Emilija atliko – sužinosime tik savaitgalį.

Muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ dalyvaujanti kraštietė verslininkė, atlikėja Emilija Katauskaitė neseniai išleido miego aprangos kolekciją moterims. Šiuo metu mergina studijuoja prestižiniame Londono muzikos universitete, diplomą įgyti planuoja jau birželio mėnesį.

– Dar pradėjau studijuoti aktorystę, man puikiai sekasi, o dėl pandemijos mokausi nuotoliniu būdu. Sulaukusi pasiūlymo per Naujuosius metus koncertavau  Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Tai šiuo metu dar esu čia, kaip tik turėjau puikią pertrauką tarp mokslų ir filmavimų, – pasakojo Emilija, ne tik dainuojanti, bet ir kurianti dainas, rudenį populiarumo sulaukė jos vaizdo klipas „Sugalvok mane“.

Dalyvauti muzikiniame projekte E.Katauskaitė sugalvojo staiga, per pirmąjį karantiną: sirgdama koronavirusu pajautė didžiulį scenos trūkumą, panoro dainuoti tai, kas džiugintų širdį. Tuo metu jai ir kilo idėja sudalyvauti projekte „Lietuvos balsas“. Mergina teigia labai norėjusi tokios patirties, norėjo vėl pajusti Lietuvos sceną, kurioje nedainavo jau keletą metų.

– Kelerius pastaruosius metus dainavau Londone, Dubajuje ir Beirute. Mano aklųjų perklausų pasirodymą išvysite sekmadienį, dainos atskleisti negaliu, paminėsiu, kad ji labai sudėtinga ir ne visiškai tai, ką dažniausiai dainuoju. Tai man buvo iššūkis, tačiau laidos prodiuseriams pasiūlius sutikau, pagalvojau: kodėl gi nepabandžius, – atviravo atlikėja. – Tiesą sakant nelabai kažką atsimenu iš filmavimo, tai bus įdomu pačiai pažiūrėti. Kad ir kiek kartų esu koncertavusi Lietuvos ir pasaulio scenose, vis tiek kiekvieną kartą jaudinuosi, o ypač, kai esu vertinama, šiuo atveju – „Lietuvos balse“.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą