Adakavo socialiniams namams – „Gerumo žvaigždė“

Dalintis:

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija „Gerumo žvaigždės“ apdovanojimą skyrė Adakavo socialinių paslaugų namų direktorei Kristinai Anulienei.

Siaučiant pandemijai garbingo apdovanojimo įteikimo ceremonija vyko virtualiai. Laikinasis socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis paskelbė, kad Kristinai Anulienei šis pripažinimo ženklas įteiktas už sparčiai vykdomą institucinės globos pertvarką ir visą veiklą socialinės apsaugos srityje.

– Atėjau į šį darbą siekti rezultatų, tai ir yra to įvertinimas. Tai labai rimtas paskatinimas ir tuo pačiu įpareigojimas. Paties apdovanojimo iš ministerijos dar negavau – jį turėtų atsiųsti, – sakė Adakavo socialinių paslaugų namų vadovė.

Pertvarkos metu Adakavo socialiniai namai ėmė teikti 9 paslaugas, o daug kitų tokio tipo įstaigų Lietuvoje vis dar teikia tik vieną ar dvi paslaugas.

– Septyni žmonės apgyvendinti trijuose butuose. Tai vadinama apsaugoto būsto paslauga. Turime vienus grupinio gyvenimo namus, kitas namas beveik baigtas ir tikimės, kad gyventojams tai bus kalėdinė dovana. Taip pat išbandėme įvairias pilotines paslaugas: atokvėpio namuose, pagalbos priimant sprendimus, – nuveiktus darbus vardijo K.Anulienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą