Antros karantininės Velykos startuoja gigantiškomis dekoracijomis

Dalintis:

Pandemijos gniaužtai tvirtai laikosi įsikibę ir nepaleis net šių Velykų. Bendruomenės pasitelkė visą išmonę, kad tik šventė pradžiugintų pravažiuojančius, praeinančius ar socialinius tinklus stebinčius kraštiečius. Dalijamės užfiksuotomis velykiškomis akimirkomis.

Kaimo bendruomenė „Mažonų rytas“ padirbėjo kaip reikiant ir bendruomenės bei kultūros namų kieme vaikus džiugina didžiulis zuikis, o medeliai pražydo gražiausiomis pavasario spalvomis. Bendruomenė skelbia, kad įspūdingo dydžio dekoraciją gamino Vera Geštautienė, o jai pagelbėjo Klema Fetingienė, Danutė Petkienė, Vida Rudienė bei Bronius Dabulskis.

Dacijonuose bendruomenės namų teritorijos puošybos ėmėsi kultūros namų darbuotoja Rasa Didorienė. Ir dacijoniškiai, ir pravažiuojantieji raginami pasidžiaugti, nusifotografuoti ir saugiai laukti šv. Velykų.

Dacijonų bendruomenės nuotrauka

Pagramančio regioninio parko Lankytojų centro darbuotoja Rita Krompalcienė – puiki velykinių margučių dailintoja, apie šį subtilų meną galinti papasakoti kiekvienam. Kol edukacijų dėl pandemijos nevyksta, Pagramančio kultūros namai feisbuke dalijasi nuotraukomis ir filmuota medžiaga apie įvairius raštus.

Pagramančio Velykos

Unikalus velykinis sodas trumpam įsikūrė Tauragės kultūros rūmų alėjoje. Medelius išskirtinai puošė Kultūros centro meno kolektyvai, prisidėjo Birutės Baltrušaitytės bibliotekos kolektyvas. Tokiu būdu mažą šventę tikimasi sukurti visiems miestelėnams.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Lomių bendruomenės parką papuošė milžiniškas margutis. Bendruomenės pirmininkė Elena Bazinienė informavo, kad Rutkeviliai ir Užkurai plušėjo visą šeštadienį ir puošmena jau džiugina kaimo gyventojus.

Velykos Lomiuose

O štai Martyno Mažvydo progimnazijos technologijų mokytojas Fabijonas Srugys praneša, kad jo auklėtiniai surengė virtualią Šv. Velykų darbelių parodą. Visa mokyklos bendruomenė virtualiai grožėjosi įvairiomis namų puošmenomis – išsprogusiomis beržo šakelėmis, „kačiukais“, sužėlusiomis avižomis ir margučiais. Martyno Mažvydo progimnazija sveikina visus su artėjančiomis Velykomis!

M.Mažvydo progimnazijos nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą