fbpx

Ar Atėnė laimės didįjį prizą ir įgyvendins svajonę – priklausys nuo tauragiškių

Dalintis:

Projektas „Lietuvos balsas. Vaikai“ – finišo tiesiojoje: šį sekmadienį LNK televizijos eteryje pasirodys 6 finalininkai, o žiūrovų balsai nulems, kuris bus paskelbtas projekto nugalėtoju ir kuriam atiteks pagrindinis prizas – 10 tūkst. eurų. Tauragiškė moksleivė Atėnė Ravinkaitė, sėkmingai įveikusi visus konkurso etapus, labai tikisi kraštiečių ir gerbėjų balsų. Mergaitė žada dainuoti iš širdies, o jos superfinalui parengta lietuviška daina tikrai nuostabi – turėtų sužavėti žiūrovus.

Projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ etapuose Atėnė Ravinkaitė, įveikdama varžovus, kaskart vis atkakliau artėjo prie superfinalo. Išgirdusi, kad ji – viena iš šešių stipriausių konkurso dalyvių, labai apsidžiaugė. Tačiau artėjant lemtingajai dienai ir tiesioginiam žiūrovų balsavimui Atėnę apniko jaudulys.

– Pirmajame etape pasirodysime visi 6 finalininkai. Dainuosiu „Queen“ „Bohemian rhapsody“ ir kitą žinomos atlikėjos dainą kartu su mokytoja Monique. Nuo žiūrovų balsų priklausys, ar pateksiu į superfinalą, kuriame jau tik trys dalyviai atliks dar ir po trečią kūrinį. Trečioji daina – ta, kuri labiausiai man padės atsiskleisti, išjausti, stengsiuosi išdainuoti visa širdimi, nes daina jausminga, graži, lietuviška. Kokia tai daina, kol kas tegul lieka paslaptyje, – kalbėjo trylikametė dainininkė. – Ar aš turėsiu galimybę ją sudainuoti, priklausys nuo žiūrovų balsų.

„Lieuvos balsas. Vaikai“ organizatorių nuotrauka

Konkurso „Lieuvos balsas. Vaikai“ didysis prizas – 10 tūkst. Eur. „Šaltinio“ progimnazijos septintokė Atėnė apie jį nedrąsiai pamąsto. Jei pavyktų laimėti, ji neabejoja – visą sumą skirtų vokalui tobulinti, investuotų į dainavimo pamokas ir tik labai mažą dalį pasiliktų savo reikmėms.

„Lieuvos balsas. Vaikai“

– Pasibaigus projektui, noriu ir toliau dainuoti. Be dainos neįsivaizduoju savo gyvenimo, daina mano mintyse, dažnai įvairias dainas niūniuoju. Jei laimėčiau, investuočiau į save, noriu dar labiau tobulėti, – pasvarstė Atėnė, kurią šiam konkursui ruošė Tauragės meno mokyklos mokytoja Alina Dambrauskienė. – Sekmadienį iš 6 finalininkų išrinks 3, kai jie padainuos – vėl vyks balsavimas ir tuomet surinkęs daugiausia balsų bus šio projekto nugalėtojas. Daug ruošiausi, dirbau, jei mano dainavimas palies širdis, balsuokit už mane. Labai noriu laimėti, labai lauksiu tauragiškių, draugų, artimųjų ir gerbėjų palaikymo tiesioginiame balsavime.

„Lietuvos balsas. Vaikai“ transliacija – gegužės 16 d., sekmadienį, 19.30 val.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą