fbpx

Batalione viešėjo karių artimieji ir darbdaviai

Dalintis:

Laužo kaime esančiame Kęstučio batalione šiandien rinkosi aktyviojo rezervo karių artimieji ir darbdaviai. Jie buvo supažindinami su batalionu, ginkluote, galėjo ir šarvuočiu pasivėžinti.

Karius Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajame batalione pasitiko viršila Darius Stanaitis. Ramovėje susirinkusiems jis pristatė batalioną, papasakojo apie tai, kodėl aktyviojo rezervo kariams reikalingi šie trijų savaičių trukmės mokymai. Kaip pasakojo D.Stanaitis, kai kurie anksčiau tarnavę kariai nėra susipažinę su atnaujinta ginkluote, todėl šių mokymų metu jie išmoks elgtis su kariuomenės ginklais. Susirinkusiems jis paaiškino, kad aktyviojo rezervo mokymuose turės dalyvauti ir merginos, kurios anksčiau tapo savanorėmis.

Po pristatymo kariai savo šeimos narius, artimuosius nulydėjo į ginkluotės pristatymą, kur mažieji galėjo rankose palaikyti ginklus, svečius vėžino šarvuotis.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Trijų savaičių trukmės aktyviojo rezervo karių mokymai jau beveik baigti – liko dar viena savaitė. Po jos kariai nusivilks uniformas ir grįš į savo įprastus gyvenimus. O į tokius mokymus kariai bus kviečiami kas penkerius metus.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą