fbpx

Bendruomenės kuria pažangų kaimą

Dalintis:

Tauragės vietos veiklos (VVG) grupė bendruomenių nariams surengė ekskursiją į Šilutės kraštą. Tauragiškiai aplankė partnerius, su kuriais įgyvendina pažangaus kaimo projektą.

Šiuo metu Tauragės rajone veikia 34 bendruomenės, bet ne visos vykdo aktyvią veiklą. Bendradarbiaudami su Šilutės rajono seniūnijomis, tauragiškiai mokosi kurti patrauklų bendruomenei ir visuomenei kaimą. Pasak Tauragės VVG vadovės Nijolės Tirevičienės, tokie pažintiniai susitikimai ypač naudingi tiems, kurie nesėdi sudėję rankų.

– Man tik gaila, kad į mūsų veiklą sunku prisikviesti seniūnus. Juk tikslas – padėti bendruomenių žmonėms, – apgailestavo N.Tirevičienė.

Aktyviausi bendruomenių nariai vyko į Šilutės, Rusnės ir Juknaičių seniūnijas susipažinti, kokias veiklos kryptis jie pasirinko ir kaip sekėsi įtraukti suinteresuotas šalis. Rusnės seniūnija pasirinko lėtojo turizmo kryptį, o Juknaičiai planuoja kaimo skaitmenizavimo procesą.

– Atsakomasis partnerių vizitas laukia jau spalio pabaigoje. Kol kas svarstome, ką galėsime jiems parodyti. Planuose – ypač aktyviai veikloje dalyvaujanti Žygaičių gimnazija, Taurų nuotykių parkas, pavyzdinė Dacijonų bendruomenė. Bendrame projekte dalyvauja trys Tauragės rajono seniūnijos ir keturios seniūnijos iš Šilutės rajono, – sakė N.Tirevičienė.

Tauragei atstovauja Tauragės, Gaurės ir Žygaičių seniūnijos.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą