Bendruomenių projektų konkurse – dvi tauragiškių idėjos

Dalintis:

Prasidėjo II-asis prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamo konkurso „Mes – bendruomenė“ etapas. Už pateiktus projektus laukiama interneto lankytojų balsų, kurie gali lemti, kam bus skirtos lėšos idėjoms įgyvendinti. Tarp pretendentų – du tauragiškių projektai.

Jau tapo tradicija, kad kasmet prekybos tinklas „Maxima“ skelbia konkursą „Mes – bendruomenė“ ir skiria lėšas įvairiems projektams įgyvendinti. Skelbiama, kad šiemet konkursas vyksta jau 8-tą kartą, o išrinktiems projektams bus išdalinti 130 tūkst. eurų. Pagal konkurso taisykles, vienam projektui bus skirta ne daugiau 10 tūkst. eurų, kuriais bus galima finansuoti ne daugiau kaip 70 proc. viso projekto vertės. Geriausi projektai bus išrinkti susumavus išorės ekspertų, „Maxima“ komisijos ir internetinio balsavimo rezultatus.

Konkursui buvo pateikta beveik 250 paraiškų, tačiau II-ajame etape vykstančiam interneto vartotojų balsavimui atrinkti ir pateikti 29 projektai: Prienų, Zarasų, Obelių, Alytaus, Klaipėdos, Varėnos, Ukmergės, Kupiškio, Panevėžio, Utenos, Ignalinos, Kauno, Kazlų Rudos, Rietavo, Vilniaus, Molėtų, Jonavos, Tauragės, Trakų miestų ir rajonų bendruomenių. Sąraše – net du Tauragės rajono projektai.

Tauragės jaunimui gerai žinomo festivalio „Menų festas“ organizatoriai iš Tauragės apskritojo stalo nusprendė išbandyti laimę ir lėšų festivalio organizavimui. Projekto aprašyme skelbiama, kad festivalio metu siekiama suteikti atspirtį jauniems žmonėms tobulėti, turiningai praleisti laiką, o pradedantiesiems kūrėjams – suteikiama erdvė ir auditorija. Tuo pat metu gerokai pagyvinamas veiksmas mieste. Šis projektas jau surinko 858 interneto vartotojų balsus.

Į skirstomas lėšas pretenduoja ir Lauksargių globos namai, trečius metus plėtojantys Draugystės kiemo viziją, vienijančią ne tik globos namų gyventojus, bet ir visus lauksargiškius. Pamažu kuriama rekreacine infrastruktūra globos namų teritorijoje skatinamos naudotis šeimos, negalią turintys bei vyresnio amžiaus Lauksargių gyventojai. Tęsiant Draugystės kiemo projektą, siekiama gauti lėšų amfiteatro įrengimui, su „Chill&Grill“ piknikų zona. Pastarasis projektas sulaukė 303 balsų.

Šiemet už patikusius projektus balsuoti galima iki gegužės 17 dienos. Taip pat skelbiama, kad balsuoti galima vieną kartą per dieną, taip padedant laimėti pasirinkto projekto autoriams pasiekti tikslą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą