fbpx

Biblioteka mažuosius stovyklautojus mokė pozityvumo

Dalintis:

Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka inicijavo meninę-patyriminę vaikų vasaros stovyklą „Pozityvumo tiltas“, kurią finansavo Tauragės rajono savivaldybė. Birželio–rugpjūčio mėnesiais stovyklavo 7–12 metų vaikai.

Stovyklautojai dalyvavo „Ryto rate“, muzikinėse mankštose su Tauragės visuomenės sveikatos biuru, kūrybinėse dirbtuvėse „Mano vasaros istorija“, „Jausmų laboratorijoje“, piešė smėliu, kovėsi protmūšyje „Pažink aplinką ir save“, kūrė savo vasaros mandalą, dalyvavo interaktyvių knygų popietėje bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, leidosi į žygį „Keliauk išmaniai“.

Siekėme, kad stovyklos dalyviai po įvairių užsiėmimų gebėtų atskirti pozityvų mąstymą nuo negatyvaus, neigiamas mintis paversti teigiamomis, atkreiptų dėmesį į savo gerąsias savybes, rastų būdų gerinti pasitikėjimą savimi, ugdytų socialinius įgūdžius. Be to, gebėtų spręsti ne tik emocines, bet ir kasdienes problemas.

Už galimybę sėkmingai įvykdyti projektą dėkojame ne tik Tauragės savivaldybei, bet ir savanoriams, Tauragės atvirai jaunimo erdvei.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą