fbpx

Bibliotekoje paminėta Pasaulinė rankų plovimo diena

Dalintis:

Anksčiau į instrukcijas, kaip teisingai plauti rankas, menkai kreipėme dėmesį. Dėl netinkamos rankų higienos ir prastų rankų plovimo įgūdžių, padidėja rizika susirgti. O užsitęsusios pandemijos metu labai svarbu laikytis švaros.

Siekiant atkreipti dėmesį į rankų higieną, spalio 15 d. minima Pasaulinė rankų plovimo diena. Pažymint šią dieną, AVymerio biblioteka kartu su Tauragės maltiečių vaikų dienos centru (vadovė Marija Toleikienė) organizavo popietę „Švaros rankos“. Pažiūrėję pasaką „Murzulis rankų planetoje“, diskutavome apie rankų švarą, kaip ji padeda užkirsti kelią ligoms.

Bibliotekos lankytojai, aktyviausi Maltiečių dienos centro vaikai dalyvavo konkurse, kurį organizavo rašytoja Loreta Girdžijauskienė. Konkursui reikėjo nupiešti piešinį, kuris įkvėptų vaikus nepamiršti plautis savo rankeles ir taip apsisaugoti nuo daugybės ligų. Konkurse varžėsi vaikai iš visos Lietuvos. 3 kūrybiškiausius, linksmiausius bei patraukliausius piešinius apdovanojo prizais.

A.Vymerio bibliotekos nuotrauka

Sėkmė nusišypsojo Tauragės Maltiečių centro lankytojai, kuri lanko „Aušros“ progimnazijos 1 klasę – Austėjai Alšauskaitei. Jos piešinys laimėjo 1 vietą.

Antradienį bibliotekos lankytojai turėjo galimybę virtualiai susitikti ir pabendrauti su konkurso organizatore, rašytoja Loreta Girdžijauskiene.

A.Vymerio bibliotekos inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą